A Plague Tale: Requiem

Kód: PC0399
Neohodnotené
602 Kč –61 %
pc0399
602 Kč –61 % 232 Kč 232 Kč / 1 ks
Skladom (elektronická distribúcia) (>5 ks)
Možnosti doručenia

Vydaj sa na srdcervúcu výpravu do brutálneho, dych vyrážajúceho sveta pokriveného nadprirodzenými silami. Potom, čo Amicia a Hugo utečú zo svojej vlasti, sa vydajú ďaleko na juh, do nových miest. Tam sa pokúsi začať nový život. Objav cenu za záchranu svojich milovaných počas zúfalého boja o prežitie. Útoč z tieňov či rozpútaj peklo, prekonaj súpera i výzvy pomocou celého radu zbraní, nástrojov a nadpozemských síl.

Detailné informácie

Garancia doručenia
Garancia doručenia
digitálny kľúč najneskôr do 24 hodín
Darček zdarma
Darček zdarma
K vybraným hrám dostanete darček
Zákaznícky servis
Zákaznícky servis
Sme Vám k dispozícii 24/7

Podrobný popis

Vydaj sa na srdcervúcu výpravu do brutálneho, dychberúceho sveta pokriveného nadprirodzenými silami. Potom, čo Amicia a Hugo utečú zo svojej spustošenej vlasti, vydajú sa ďaleko na juh, do nových oblastí a živých miest. Tam sa pokúsi začať nový život a dostať Hugovu kliatbu pod kontrolu. Lenže keď sa Hugove schopnosti opäť prebudia, smrť a skaza sa vrátia v podobe žravých potkanov. Objav cenu za záchranu svojich milovaných počas zúfalého boja o prežitie. Útoč z tieňov či rozpútaj peklo, prekonaj súpera i výzvy pomocou celého radu zbraní, nástrojov a nadpozemských síl.

Ďaleko za morom

Potom, čo Amicia a Hugo utečú zo svojej spustošenej vlasti, vydajú sa ďaleko na juh, do nových oblastí a živých miest. Tam sa pokúsi začať nový život a dostať Hugovu kliatbu pod kontrolu.

Bezcitný svet

Vydaj sa na úžasnú cestu plnú emócií. Vydaj sa s Amiciou a jej bratom Hugom za nebezpečnou novou úlohou a urob všetko, čo je potrebné na prežitie v tomto brutálnom, bezcitnom svete.

Dodatočné parametre

Kategória: Počítačové hry (PC)
Dátum: 18.10.2022
Vývojár: Asobo Studio
Jazyk: English, French, German, Italian, Spanish
Online: Steam
Platforma: PC
Vydavateľ: Focus Entertainment
Región: Europe
Typ distribúcie: Elektronická licencia

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: