EA SPORTS FC 24

Kód: PC0227
4 hodnotenia
564 Kč 564 Kč / 1 ks
Skladom (elektronická distribúcia) (>5 ks)
Možnosti doručenia

Priprav sa na novú etapu futbalu a zoznam sa s hviezdami z obalu hry, ktoré stoja na čele tisícok hráčov a hráčok z celého sveta v EA SPORTS FC 24.

Detailné informácie

Garancia doručenia
Garancia doručenia
digitálny kľúč najneskôr do 24 hodín
Darček zdarma
Darček zdarma
K vybraným hrám dostanete darček
Zákaznícky servis
Zákaznícky servis
Sme Vám k dispozícii 24/7

Podrobný popis

Približ sa k hre ešte viac vďaka trom špičkovým technológiám, ktoré zaisťujú bezkonkurenčný realizmus v každom zápase: HyperMotionV, herné štýly optimalizované Opta a revolučný engine Frostbite plus nové grafické nastavenia sprístupňujúce svieže a optimalizované vizuálne prvky na PC. Hra ponúka možnosť hrania naprieč platformami rovnakej generácie, takže môžete hrať spoločne proti priateľom na rôznych platformách.

EA SPORTS FC

Ďalšia kapitola budúcnosti futbalu

HyperMotion

Technológia HyperMotionV zachytáva skutočnú hru a využíva volumetrické dáta z viac ako 180 profesionálnych mužských a ženských zápasov, aby pohyb v hre presne odrážal skutočné dianie na ihrisku.

Herný štýl

Herné štýly dimenzujú športovcov a interpretujú dáta z Opta a ďalších zdrojov do charakteristických schopností, ktoré zvyšujú realistickosť a individualitu každého hráča.

Frostbite

Revolučný engine Frostbite prináša The World's Game v realistických detailoch, takže budeš do každého zápasu ešte viac ponorený.

VSTUP DO KLUBU

Nové režimy a vylepšené herné zručnosti

Ultimate Team

Rozvíjaj klubové legendy a vylepšuj svojich hráčov vďaka úplne novému systému evolúcií v režime Ultimate Team. Privítaj na ihrisku futbalistky po boku ich mužských náprotivkov a vybuduj si vysnívanú jedenástku.

Tvoja kariéra

Napíšte svoj vlastný príbeh v režime Kariéra trénera či Kariéra hráča a pripoj sa k priateľom na ihrisku vďaka hraniu naprieč platformami v módoch Kluby a VOLTA FOOTBALL.

Dodatočné parametre

Kategória: Počítačové hry (PC)
Dátum: 29.09.2023
Developer: EA Romania, EA Vancouver
Jazyk: German, English, French, Italian
Online: EA app
Platforma: PC
Publisher: Electronic Arts
Región: Europe
Typ distribúcie: Elektronická licencia

EA SPORTS FC 24

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: