Starfield

Kód: PC0318
Neohodnotené
1 316 Kč 1 316 Kč / 1 ks
Skladom (elektronická distribúcia) (>5 ks)
Možnosti doručenia

Starfield je prvý nový svet po viac ako 25 rokoch od Bethesda Game Studios, oceňovaných tvorcov hier The Elder Scrolls V: Skyrim a Fallout 4. V tomto RPG novej generácie zasadenom medzi hviezdy si vytvoríš ľubovoľnú postavu as jedinečnou slobodou sa vydáš na epickú cestu za odpoveďou na najväčšiu záhadu ľudstva.

Detailné informácie

Garancia doručenia
Garancia doručenia
digitálny kľúč najneskôr do 24 hodín
Darček zdarma
Darček zdarma
K vybraným hrám dostanete darček
Zákaznícky servis
Zákaznícky servis
Sme Vám k dispozícii 24/7

Podrobný popis

V roku 2330 sa ľudstvo vydalo mimo našej slnečnej sústavy, osídľuje nové planéty a žije ako vesmírny národ. Ty sa pridáš ku Constellation – k poslednej skupine vesmírnych objaviteľov, ktorí hľadajú vzácne artefakty po celej galaxii – a budeš skúmať rozsiahly vesmír v najväčšej a najambicióznejšej hre od Bethesda Game Studios.

Rozprávaj svoj príbeh

V hre Starfield je najdôležitejší príbeh ten, ktorý rozprávaš ty so svojou postavou. Začni svoju výpravu tak, že si upravíš vzhľad a určíš si príbehové pozadie a vlastnosti. Budeš skúseným objaviteľom, očarujúcim diplomatom, plazivým kyber runnerom, alebo niečím úplne iným? Voľba je na tebe. Rozhodni sa, kým budeš a čím sa staneš.

Preskúmaj vesmír

Vydaj sa na cestu medzi hviezdami a objav viac ako 1000 planét. Pohybuj sa v rušných mestách, prehľadávaj nebezpečné základne a zdolávaj divokú krajinu. Poznaj a verbuj hŕstku zaujímavých postáv, pridaj sa k výpravám rôznych frakcií a plň zákazky po osídlených sústavách. Neustále na teba budú čakať nové príbehy a zážitky.

Buď kapitánom na lodi svojich snov

Pilotuj loď svojich snov a veľ posádke. Prispôsob si vzhľad lode, uprav kľúčové systémy vrátane zbraní a štítov a získaj jedinečné bonusy vďaka členom posádky. V hlbokom vesmíre sa zapojíš do riskantných leteckých súbojov, narazíš na náhodné misie, budeš kotviť na vesmírnych staniciach, a dokonca môžeš napadnúť a zabaviť nepriateľské lode, ktoré si pridáš do zbierky.

Objavuj, zbieraj, buduj

Objavuj planéty a ich faunu, flóru a suroviny potrebné na výrobu všetkého od liekov a jedla po vybavenie a zbrane. Buduj predsunuté stanice, najímaj posádku, ktorá bude pasívne ťažiť materiál, a zakladaj nákladné spoje kvôli preprave surovín medzi nimi. Investuj tieto suroviny do výskumných projektov a odomkni si jedinečné výrobné recepty.

Nabité a odistené

Vesmír dokáže byť nebezpečné miesto. Vďaka vyladenému súbojovému systému získaš nástroje na riešenie každej situácie. Či už dávaš prednosť ďalekonosným puškam, laserovým zbraniam či demolíciám, každý druh zbrane je možné upraviť podľa tvojho herného štýlu.

Dodatočné parametre

Kategória: Počítačové hry (PC)
Dátum: 06.09.2023
Vývojár: Bethesda Game Studios
Jazyk: English, French, German, Italian, Spanish
Online: Steam
Platforma: PC
Vydavateľ: Bethesda Softworks
Región: Europe
Typ distribúcie: Elektronická licencia

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: