The Sims 4: Konský Ranč

Kód: PC0101
Neohodnotené
999 Kč –52 %
pc0101
999 Kč –52 % 474 Kč 474 Kč / 1 ks
Skladom (elektronická distribúcia) (5 ks)
Možnosti doručenia

Pracujte naplno a naplno sa aj bavte so zvieracími kamarátmi na vlastnom pozemku v rozšírení The Sims 4 Konský ranč!

Detailné informácie

Garancia doručenia
Garancia doručenia
digitálny kľúč najneskôr do 24 hodín
Darček zdarma
Darček zdarma
K vybraným hrám dostanete darček
Zákaznícky servis
Zákaznícky servis
Sme Vám k dispozícii 24/7

Podrobný popis

STVORTE SI NOVÝ ŽIVOT
Vstávajte s ranným cvrlikaním, vychutnávajte si výhľady na krásnu prírodu a vyžívajte sa vo vedomí, že všetka tá drina sa vyplatila. Venujte svoj čas starostlivosti o zvieratá, ich udržiavaniu v čistote, obstarávaniu kŕmnej trávy, kydaniu hnoja, pomocou ktorého pohnojíte rastliny, a výrobe vlastného nektáru, ktorý môžete predávať. To všetko môžete robiť na ranči, ktorý si sami postavíte, či už v podobe tradičného zrubu alebo veľkej červenej stodoly.

ZBLIŽUJTE SA SO ZVIERATAMI
Naplňte svoj ranč zvieracími kamarátmi a spoločne si utvárajte nový život. Vaše kone – vrátane roztomilých žriebätiek – sú súčasťou vašej domácnosti a majú množstvo špeciálnych interakcií so Simíkmi aj s ostatnými koňmi. Môžete sa tiež starať o zakrpatené kozy a zakrpatené ovce a pozvať susedov, aby sa na vlastné oči presvedčili, aké sú roztomilé.

PRIDAJTE SA K PROSPERUJÚCEJ KOMUNITE
Život na ranči ponúka chvíle pokoja a samoty, ale tiež sa s ním spája živá spoločenská scéna. Vaši Simíkovia môžu vyraziť do mesta a stretnúť sa s kamarátmi v bare, odfrknúť si na tančiarni alebo trénovať v areáli jazdiarne. Tiež môžu na svojom pozemku organizovať udalosti, ako sú grilovačky a tancovačky, a najať si na farmu pomoc, čo priloží ruku k dielu, keď sa práca nakúpi.

STAROSTLIVOSŤ O KONE
Kone patria do rodiny. Vylaďte si svoje okované kamarátky v nástroji Vytvoriť Simíka alebo si kúpte nové kone tým, že ich zachránite alebo si ich kúpite. Na ranči sa vám tiež môžu narodiť žriebätá. Simíkovia sa môžu naučiť na koňoch jazdiť a kone môžu trénovať obratnosť a skákanie. Skúsení kone a jazdci môžu získať odmeny v jazdeckom centre. 

Dodatočné parametre

Kategória: Počítačové hry (PC)
Dátum: 20.07.2023
Vývojár: EA Maxis
Jazyk: English, French, German, Italian, Polish, Russian, Spanish
Online: EA app
Platforma: PC
Vydavateľ: Electronic Arts Inc.
Región: Europe
Typ distribúcie: Elektronická licencia

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: