GTA 5

Kód: PC0007
20 hodnotení
315 Kč 315 Kč / 1 ks
Skladom (elektronická distribúcia) (>5 ks)
Možnosti doručenia

Zaži GTA Online, dynamický a neustále sa vyvíjajúci online svet až pre 30 hráčov, kde sa môžeš z pouličných podvodníkov vyšplhať a stať sa kráľom svojho vlastného zločineckého impéria. Uži si vylepšenia vozidiel, Career Builder a všetky upgrady, rozšírenia a obsah GTA Online, ktoré boli vydané od uvedenia na trh, či už sólo alebo s priateľmi. Zahraj si GTA V na novej generácii herných konzol!

Detailné informácie

Garancia doručenia
Garancia doručenia
digitálny kľúč najneskôr do 24 hodín
Darček zdarma
Darček zdarma
K vybraným hrám dostanete darček
Zákaznícky servis
Zákaznícky servis
Sme Vám k dispozícii 24/7

Podrobný popis

Keď sa mladý pouličný podvodník, vyslúžilý bankový lupič a desivý psychopat ocitnú zapletení v desivom kriminálnom podsvetí a spletitom systéme americkej vlády a zábavného priemyslu, naplánujú vykonať sériu nebezpečných lúpeží a prežiť v neľútostnom meste, v ktorom nemôžu veriť.

 

Vitaj v online svete

Zahraj si odvážne kooperatívne lúpeže, vstup do adrenalínových kaskadérskych pretekov, súťaž v jedinečných režimoch proti sebe alebo sa stretni v spoločenských priestoroch vrátane nočných klubov, arkád, večierkov v podkroví domov, na pretekoch s autami a mnoho ďalšieho.

GTA V – NextGen

Preskúmaj Los Santos a Blaine County

OHROMUJÚCE VIZUÁLY - Vylepšená úroveň vernosti a výkonu s novými grafickými režimami s rozlíšením až 4K, až 60 snímok za sekundu, možnosťami HDR, sledovaním lúčov, vylepšenou kvalitou textúr a mnoho ďalšieho.

RÝCHLEJŠIE NAČÍTANIE - Rýchlejší prístup k akcii, svet Los Santos a Blaine County sa teraz načíta rýchlejšie ako kedykoľvek predtým.

PRIESTOROVÝ ZVUK - Počúvaj zvuky sveta s úplnou presnosťou: zošliapnutie plynu ukradnutého superauta, rachot susednej streľby, rev vrtuľníka nad hlavou a mnoho ďalšieho.

Úplne nové vylepšenia

EXKLUZÍVNY NOVÝ OBSAH - Vstup do Hao's Special Works na Los Santos Car Meet, kde nájdeš elitné nové upgrady a exkluzívne úpravy. Potom vezmi tieto upravené a výkonné vozidlá na závody HSW, nové časovky a ďalšie.

STAVEBNÍK KARIÉRY - Začni v GTA Online s nástrojmi remesla. Rýchlo si vyber jednu zo štyroch firiem - motorkár, vedúci, majiteľ nočného klubu alebo obchodník so zbraňami - a naštartuj svoj podnik.

NOVÝ DIZAJN MENU - Okamžitý prístup ku všetkému, čo GTA Online ponúka, priamo z hlavnej ponuky, vrátane najnovších a najobľúbenejších aktualizácií.

Prístup ku všetkým aktuálnym a predchádzajúcim aktualizáciám

AKTUALIZÁCIA - Ponor sa do viac ako 40 masívnych aktualizácií, ktoré obsahujú všetko od honby za chýbajúcimi hudobnými súbormi Dr. Dre s Franklinom Clintonom vo The Contract až po vysokooktánové podzemné pouličné preteky podujatia Los Santos Tuners, lúpeže na bujnom tropickom ostrove Cayo Perico, do okruhu nočného života After Hours a The Diamond Casino & Resort

VYCHUTNAJ SI VŠETKO- Čaká ťa široká škála závodov, režimov, aktivít a spoločenských priestorov, ktoré si môžeš užiť sám alebo s priateľmi - vrátane golfových ihrísk, nočných klubov, arkád, salónikov pri bazéne a mnohých ďalších.

Dodatočné parametre

Kategória: Počítačové hry (PC)
Dátum: 14.4.2015
Developer: Rockstar North
Jazyk: English, French, German, Italian, Japanese, Korean, Polish, Russian, Spanish, Portuguese
Online: Rockstar
Platforma: PC
Publisher: Rockstar Games
Región: Europa
Typ distribúcie: Elektronická licencia
Nevypĺňajte toto pole:
Š Avatar autora 6.1.2024 20:46
Dobrý deň, bude mi táto hra fungovať aj na Windows 7?
Odpovedať
A Avatar autora 7.1.2024 21:24
Podľa dostupných informácii sme sa dopracovali k týmto minimalnym systemovym poziadavkam na GTA5 Windows 10 64 Bit Windows 8.1 64 Bit Windows 8 64 Bit Windows 7 64 Bit Processor Intel Core 2 Quad Q6600 2.40 GHz AMD Phenom 9850 2.5 GHz Memory 4 GB RAM Graphics NVIDIA GeForce 9800 GT 1GB AMD Radeon HD 4870 1GB Storage 72 GB