Ad Infinitum

Kód: PC0306
Neohodnotené
83 Kč –3 %
pc0306
83 Kč –3 % 80 Kč 80 Kč / 1 ks
Skladom (elektronická distribúcia) (5 ks)
Možnosti doručenia

V hre Ad Infinitum hráš za nemeckého vojaka, ktorého prenasledujú hrôzy veľkej vojny. Zatiaľ čo tvoja myseľ blúma medzi spomienkami na rodinný domov a zákopy na fronte, snažíš sa rozbiť nekonečný cyklus utrpenia.

Detailné informácie

Garancia doručenia
Garancia doručenia
digitálny kľúč najneskôr do 24 hodín
Darček zdarma
Darček zdarma
K vybraným hrám dostanete darček
Zákaznícky servis
Zákaznícky servis
Sme Vám k dispozícii 24/7

Podrobný popisSi lapený medzi dvoma realitami, zmučene sa túlaš medzi múrmi svojho rodinného domu a priekopy prvej svetovej vojny. Vari tá nočná mora vojny nikdy neskončí? Dôjde tvoja myseľ raz pokoja? V hre Ad Infinitum hráš za nemeckého vojaka, ktorého prenasledujú hrôzy veľkej vojny. Zatiaľ čo tvoja myseľ blúma medzi spomienkami na rodinný domov a zákopy na fronte, snažíš sa rozbiť nekonečný cyklus utrpenia.

Medzi snom a realitou

Prebudíš sa vo svojej spálni, ktorá sa od tvojej násťročnej mladosti nezmenila, v chátrajúcom opustenom panskom dome. Ale zrazu sa ocitneš v priekopách, kde jedinými bytosťami okolo teba sú desivé príšery. Nedokážeš odlíšiť realitu od nočnej mory. Ponor sa do príbehu muža, ktorý konfrontuje svoju traumu a démonov.

Nočné mory, ktoré sa stávajú realitou

V zákutiach tvojej mysle ožívajú nevýslovné nočné mory. Aby si utiekol smrtiacim nástrahám a strašným tvorom, musíš pochopiť každú príšeru a vyriešiť hádanky, ktoré ti stoja v ceste. Od slepých démonov, ktoré začujú aj tvoje najtichšie kroky, po vykĺbené bábky, ktoré sa pohybujú v tme – hrôza číha na každom rohu.

Rozdelená rodina

Vplyv vojny je cítiť aj ďaleko od frontu. Poodkry závoj, ktorý ukrýva tajomstvo tvojej rodiny rozdelenej veľkou vojnou, a snaž sa spomenúť na svoju minulosť. Vďaka prieskumu a riešeniu hádaniek medzi múrmi tvojho domova a ostnatého drôtu v krajine nikoho odhalíš kapitolu z príbehu nemeckej rodiny zničenej vojnou.

Dodatočné parametre

Kategória: Počítačové hry (PC)
Dátum: 14.09.2023
Vývojár: Hecate
Jazyk: English, French, German
Online: Steam
Platforma: PC
Vydavateľ: Nacon
Región: Global
Typ distribúcie: Elektronická licencia

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: