Age of Empires 4

Kód: PC0352
Neohodnotené
476 Kč –2 %
pc0352
476 Kč –2 % 466 Kč 466 Kč / 1 ks
Skladom (elektronická distribúcia) (5 ks)
Možnosti doručenia

Jedna z najobľúbenejších strategických hier odohrávajúcich sa v reálnom čase sa vracia so všetkou slávou v hre Age of Empires IV, v ktorej sa ocitnete uprostred veľkolepých historických bitiek, ktoré utvárali dejiny sveta. Hra Age of Empires IV prináša pokročilú strategickú hru odohrávajúcu sa v reálnom čase novej generácii a zahŕňa známe aj inovatívne spôsoby rozšírenia impéria v rozsiahlych krajoch s úžasnou vizuálnou vernosťou v rozlíšení 4K.

Detailné informácie

Garancia doručenia
Garancia doručenia
digitálny kľúč najneskôr do 24 hodín
Darček zdarma
Darček zdarma
K vybraným hrám dostanete darček
Zákaznícky servis
Zákaznícky servis
Sme Vám k dispozícii 24/7

Podrobný popis

Zapíšte sa veľkými písmenami do histórie s 8 rozmanitými civilizáciami, 4 odlišnými kampaňami s 35 misiami, ktoré zahŕňajú legendárne historické postavy, režimami až pre 8 hráčov, systémom cvičení a režimom kampane s príbehom pre začiatočníkov, ktorý im pomôže s jednoduchým nastavením a prinesie im úspech.*

 
 

STAŇTE SA SÚČASŤOU HISTÓRIE

Jedna z najobľúbenejších strategických hier odohrávajúcich sa v reálnom čase sa vracia so všetkou slávou v hre Age of Empires IV, v ktorej sa ocitnete uprostred veľkolepých historických bitiek, ktoré utvárali dejiny sveta. Prináša známe aj inovatívne spôsoby rozšírenia impéria v rozsiahlych krajoch s úžasnou vizuálnou vernosťou v rozlíšení 4K.*

 

NÁVRAT DO HISTÓRIE

Minulosť je prológom na vašej ceste za víťazstvom. Ponorte sa do bohatého historického prostredia 8 rozmanitých civilizácií z celého sveta, od Angličanov cez Číňanov až po Dillíjsky sultanát. Stavajte mestá, spravujte zdroje a veďte svoje vojská do bitky na súši aj na vode v 4 rôznych kampaniach s 35 misiami, ktoré zahŕňajú 500 rokov histórie od dôb temna až po obdobie renesancie.

 

ZAPÍŠTE SA VEĽKÝMI PÍSMENAMI DO HISTÓRIE S HISTORICKÝMI POSTAVAMI

Prežite dobrodružstvá ako Johanka z Arku v jej boji proti Angličanom alebo, veľte mocným mongolským šíkom Džingischána v jeho nájazdoch po Ázii. Výber je na vás – a každé prijaté rozhodnutie určí výsledok celej histórie.

 

PRISPÔSOBTE SI HRU POMOCOU MODIFIKÁCIÍ

Dostupné začiatkom roka 2022 – hrajte vlastným štýlom s používateľskými nástrojmi na tvorbu obsahu pre vlastné hry.

 

VYZVITE SVET NA SÚBOJ

Prejdite do online režimu a súťažte, spolupracujte, alebo sledujte až so 7 priateľmi v režimoch PVP a PVE pre viac hráčov.

 

ÉRA PRE VŠETKÝCH HRÁČOV

Hra Age of Empires IV je lákavým zážitkom pre nových hráčov vďaka systému cvičení, ktorý zobrazuje základy stratégie odohrávajúcej sa v reálnom čase, a režimu s príbehom pre začiatočníkov, aby ste mohli kampane hrať relatívne ľahko. Vďaka novým herným mechanizmom, zlepšeným stratégiám a bojovým technikám je však zároveň dostatočnou výzvou pre skúsených hráčov.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: