Alone in the Dark

Kód: PC0270
Neohodnotené
1 020 Kč 1 020 Kč / 1 ks
Skladom (elektronická distribúcia) (5 ks)
Možnosti doručenia

Kombinácia psychologického hororu s južnou gotikou v tomto novom poňatí klasickej hororovej hry na prežitie - Alone in the Dark. Táto starostlivá prerábka prelomového originálu ti umožní prežiť desivý príbeh očami jedného z dvoch protagonistov. Skúmaj prostredie, bojuj s príšerami, rieš hádanky a objav nepríjemnú pravdu o sídle Derceto Manor.

Detailné informácie

Garancia doručenia
Garancia doručenia
digitálny kľúč najneskôr do 24 hodín
Darček zdarma
Darček zdarma
K vybraným hrám dostanete darček
Zákaznícky servis
Zákaznícky servis
Sme Vám k dispozícii 24/7

Podrobný popis

Táto starostlivá prerábka prelomového originálu ti umožní prežiť desivý príbeh očami jedného z dvoch protagonistov. Hraj buď ako Edward Carnby, alebo Emily Hartwoodová a skúmaj prostredie, bojuj s príšerami, rieš hádanky a objav nepríjemnú pravdu o sídle Derceto Manor…

Sídlo duševne chorých

Hlboko na juhu v 20. rokoch 20. storočia sa stratil strýko Emily Hartwoodovej. Spolu so súkromným detektívom Edwardom Carnbym sa vydáva na výpravu do sídla Derceto Manor, domova duševne chorých, kde číha čosi záhadného. Narazíš na podivných obyvateľov, svety ako z nočných mor, nebezpečné monštrá, a nakoniec objavíš pletichy o silnejúcom zle.

Dobrodružstvo plné pochýb

Na križovatke reality, záhad a šialenstva čaká dobrodružstvo, ktoré ťa donúti spochybniť to, čomu vo svojom vnútri veríš. Komu môžeš dôverovať, čomu uveríš a čo budeš robiť ďalej?

Herný obsah:

 

  • Preskúmaj sídlo Derceto Manor v tomto novom poňatí hry Alone in the Dark, starostlivej prerábke kultovej klasickej hororovej hre z 90. rokov.
  • Vráť sa ku koreňom psychologického hororu a preži atmosférickú výpravu, ktorá je dôstojným nástupcom hry, ktorá to všetko začala.
  • Ponor sa do sveta plného zvukov, z ktorých ti naskočí husia koža, s desivým, no úchvatným osudovým jazzovým soundtrackom.
  • Uži si vzrušenie zo zúfalého boja o prežitie vo svete, kde sa realita začína rúcať, zlo číha v každom tieni a munícia je vzácna.
  • Preži túto nočnú moru z pohľadu Emily Hartwoodovej či Edwarda Carnbyho a odhaľ temné tajomstvá gotického sídla.
  • Nechaj sa vtiahnuť do hlbokého psychologického príbehu, ktorý prekračuje hranice možného, od Mikaela Hedberga, kultového hororového scenáristu hier SOMA a Amnesia.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: