Assassin's Creed IV: Black Flag

Kód: PC0395
Neohodnotené
314 Kč 314 Kč / 1 ks
Skladom (elektronická distribúcia) (>5 ks)
Možnosti doručenia

Píše sa rok 1715 a Karibiku dominuje duch pirátstva, ktorý doslova stvoril novú „Republiku“ – akési spoločenstvo nepoznajúce zákon, kde kvitne korupcia, chamtivosť a násilie. A práve medzi týmito lotrami a pesnacami je aj náš hrdina; mladý bezohľadný kapitán Edward Kenway.

Detailné informácie

Garancia doručenia
Garancia doručenia
digitálny kľúč najneskôr do 24 hodín
Darček zdarma
Darček zdarma
K vybraným hrám dostanete darček
Zákaznícky servis
Zákaznícky servis
Sme Vám k dispozícii 24/7

Podrobný popis

ASSASSINS CREED 4: BLACK FLAG (PS4)

Píše sa rok 1715 a Karibiku dominuje duch pirátstva, ktorý doslova vystaval novú "Republiku" - akési spoločenstvo nepoznajúce zákon, kde kvitne korupcia, chamtivosť a násilie. A práve medzi týmito lotrami a pesnacami je aj náš hrdina; mladý bezohľadný kapitán Edward Kenway. Otec jedného z templárskych vodcov Nathana Kenwaya a starý otec mladého asasína Connora. Tento pirát si svojim bojom za slávu už vyslúžil úctu legiend kalibru Černovousa. Avšak boj ho vtiahol do oveľa komplikovanejších záležitostí; do prastarej vojny medzi asasínmi a templármi, práve tej vojny, ktorá môže zničiť úplne všetko. Príbeh hry sa bude točiť okolo lode Kavka, ktorá sa stane nielen vašim domovom, ale aj zmyslom vášho života. Loď bude potrebné vybaviť a budete musieť zohnať jej posádku. Tvorcovia sa tak rozhodli staviť na populárnu kartu, uvážte, kto z nás sa nikdy nehral na pirátov?

Čo nás čaká?

Vitajte v zlatom veku pirátstva!
Staňte sa Edwardom Kenwayom, charizmatickým, napriek tomu však brutálnym pirátskym kapitánom, ktorý bol vycvičený asasínmi. Edward dokáže ľahko prechádzať medzi skrytou čepeľou asasínskeho rádu a všetkými novými zbraňami (vrátane kresadlových pištolí a dvoch šablí)
Objavujte ten najväčší a najrozmanitejší svet Assassin's Creed, aký bol kedy vytvorený. Preskúmajte 50 unikátnych miest, od Kingstonu po Nassau, kde môžete prežiť život piráta, ktorý zahŕňa:

  • Vykrádanie vrakov pod hladinou mora.
  • Vraždenie templárov v rozvíjajúcich sa mestách.
  • Lov vzácnych zvierat v neskrotných džungliach.
  • Pátranie po pokladoch v stratených ruinách.
  • Únik do skrytých zátočín.

Veľte na svojej lodi Kavka a vrhnite hnev na každého, kto ju uvidí. Plundrujte a drancujte, aby ste mohli Kavku vylepšiť muníciou a vybavením, ktoré je potrebné na boj s nepriateľskými loďami. Vylepšenia lode sú pre Edwardov postup hrou veľmi dôležité. Zaútočte na masívne galéry a nehanebne sa na nich naloďte, regrutuje námorníkov, aby sa pridali k vašej posádke, a vydajte sa na epické a neblaho preslávené dobrodružstvo.
Staňte pri budovaní Republiky na Bahamách medzi legendárnymi menami, ako je Černovous, Calico Jack a Benjamin Hornigold. Prežite tak vskutku vypäté udalosti, ktoré definovali zlatý vek pirátstva.
Bojujte navzájom alebo spolupracujte so svojimi priateľmi v neľútostnej a veľmi dobre prijímanej hre viacerých hráčov. Vyberte si z rozmanitej škály postáv a bojujte na smrť v exoticky ladených mapách.

Dodatočné parametre

Kategória: Počítačové hry (PC)
Dátum: 19.11.2013
Vývojár: Ubisoft Studios
Jazyk: English, French, German, Italian, Polish, Spanish
Online: Ubisoft connect
Platforma: PC
Vydavateľ: Ubisoft
Región: Europe
Typ distribúcie: Elektronická licencia

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: