Assassin’s Creed Valhalla

Kód: PC0351
Neohodnotené
281 Kč 281 Kč / 1 ks
Skladom (elektronická distribúcia) (2 ks)
Možnosti doručenia

V Assassins Creed: Valhalla sa vžiješ do úlohy Eivora, neľútostného a neohrozeného vikingského bojovníka vychovaného na povestiach o veľkolepých bitkách a sláve. Objavuj nádherný a otvorený svet zasadený do temnej doby Anglicka v 9. storočí. Bojuj so svojimi nepriateľmi, buduj svoju osadu a získavaj politický vplyv na ceste získania svojho miesta medzi bohmi vo Valhalle

Detailné informácie

Garancia doručenia
Garancia doručenia
digitálny kľúč najneskôr do 24 hodín
Darček zdarma
Darček zdarma
K vybraným hrám dostanete darček
Zákaznícky servis
Zákaznícky servis
Sme Vám k dispozícii 24/7

Podrobný popis

V Assassins Creed: Valhalla sa vžiješ do úlohy Eivora, neľútostného a neohrozeného vikingského bojovníka vychovaného na povestiach o veľkolepých bitkách a sláve. Objavuj nádherný a otvorený svet zasadený do temnej doby Anglicka v 9. storočí. Bojuj so svojimi nepriateľmi, buduj svoju osadu a získavaj politický vplyv na ceste získania svojho miesta medzi bohmi vo Valhale.

 


 

Vytvor si vlastnú ságu

Ovplyvni vývoj svojej postavy a tým ovplyvni svet okolo seba. S každým rozhodnutím a dialógom, budeš sám sebe strojca svojej cesty k sláve.


 

Intuitívny súbojový systém

Čaká ťa boj s dvoma jednoručnými zbraňami, či už sú to meče alebo sekery, alebo boj so zbraňou a štítom.


 

Veď epické nájazdy

Podnikaj nájazdy na saské kráľovstvo. Veď svoj klan v bitkách, drancuj a rabuj nepriateľské pevnosti a korisť odnes späť svojim ľuďom.

 


 

Otvorený svet z temnej doby

Vydaj sa od tajomných nórskych fjordov k brehom krásneho, ale nepriateľského Anglicka. Valhalla ti umožní prežiť život Vikinga so všetkým, čo k správnemu vikinskému životu patrí. Budeš rybárčiť, loviť, hrať chlastací hry, skrátka všetko, čo si len môžeš ako Viking priať!


 

Vybuduj si svoju osadu!

V dobe pokoja a mieru, kedy nebudeš plieniť a prepadávať saské kráľovstvo, stav a vylepšuj budovy ako sú kasárne, kováčne, tetovacie salóny a ďalšie. Verbuj nových členov do svojho klanu a utvor si tak nezničiteľnú nájazdnícku skupinu. Hraj s priateľmi online a zdieľaj tak svoju unikátnu skupinu pri nájazdoch!

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: