Battlefield 2042

Kód: PC0330
Neohodnotené
322 Kč 322 Kč / 1 ks
Skladom (elektronická distribúcia) (>5 ks)
Možnosti doručenia

Battlefield 2042 je FPS strieľačka, s ktorou sa vracia legendárne totálne vojnové nasadenie známe z tejto hernej série. Prispôsob sa a vysporiadaj sa s nástrahami sveta v blízkej budúcnosti zmietaného nepokojmi. Vytvor tím a využi špičkový arzenál na dynamicky sa meniacom bojisku s podporou pre 128 hráčov, nevídanou rozlohou a veľkolepými deštrukciami.

Detailné informácie

Garancia doručenia
Garancia doručenia
digitálny kľúč najneskôr do 24 hodín
Darček zdarma
Darček zdarma
K vybraným hrám dostanete darček
Zákaznícky servis
Zákaznícky servis
Sme Vám k dispozícii 24/7

Podrobný popis

BATTLEFIELD 2042

Prispôsob sa a prekonej dynamicky sa meniace bojisko pomocou svojej jednotky a špičkového arzenálu. S podporou až 128 hráčov sa priprav na nebývalý rozsah v obrovských prostrediach. Priprav sa na poriadne herné zážitky, od aktualizovaných režimov pre viacerých hráčov, ako je Conquest a Breakthrough, až po úplne nový režim Hazard Zone. 

DYNAMICKÝ SVET NA POKRAJI VOJNY

V roku 2042 extrémne klimatické udalosti a konflikty kvôli zdrojom úplne zmenili globálne rozloženie síl. Spojené štáty a Rusko stoja na pokraji vojny, zatiaľ čo vojnoví veteráni všemožného pôvodu tvoria nezávislé skupiny známe ako jednotky Task Force. Bojuj o budúcnosť na tomto doteraz nevídanom vojnovom poli.

NABUŠENÝ ARZENÁL PLNÝ MOŽNOSTÍ

Popusť uzdu svojej bojovej kreativite so širokou ponukou najmodernejších zbraní, vozidiel, lietadiel, vrtuľníkov a nového vybavenia inšpirovaného blízkou budúcnosťou roku 2042. Privolaj Rangera, robotického psa určeného na boj, injekčnou pištoľou oživ členov tímu na diaľku, dostaň sa na nové miesta pomocou lezeckých. , obleč si kombinézu s krídlami, využi prieskumný dron a mnoho ďalšieho. 

REŽIM PORTAL

Objav nečakané bitky a vstup do bohatého sveta série Battlefield na komunitnej platforme, ktorá ti umožňuje meniť pravidlá vojny. K dispozícii máš nekonečné možnosti úprav zbraní, vybavenia, pravidiel a ďalších prvkov. Pripomeň si silu klasických herných momentov s obsahom z hier Battlefield 1942, Battlefield 3 a Battlefield: Bad Company 2 alebo využi moderný obsah zo sveta Battlefieldu 2042 na objavovanie, vytváranie a zdieľanie nových, nevšedných zážitkov. 

Herný obsah:

  • Rozsiahle prostredia: Preži veľkolepú vojnu na siedmich masívnych mapách. Čakajú ťa neustále sa meniace podmienky a výzvy!
  • Zapojenie bojovej techniky: Tanky majú viac priestoru na prejdenie, stíhačky majú viac vzdušného priestoru na manévrovanie.
  • Špecialisti: Vyber si rolu a utvor vlastnoručne zostavené tímy. Špecialisti majú jednu unikátnu špecializáciu a vlastnosť.
  • 128 hráčov súčasne: Vôbec prvýkrát sa môže do hry zapojiť 128 hráčov naraz (iba na XSX|S, PS5 a PC. XONE a PS4 budú mať limit 64 hráčov.)
  • Nové sezóny, nový obsah: V hre budeš postupovať v rámci systému sezón, ktoré budú do hry priebežne prinášať novinky.

Dodatočné parametre

Kategória: Počítačové hry (PC)
Dátum: 19.11.2021
Vývojár: Dice
Jazyk: English, French, German, Italian, Japanese, Korean, Polish, Russian
Online: EA app
Platforma: PC
Vydavateľ: Electronic Arts Inc
Región: Global
Typ distribúcie: Elektronická licencia

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: