Chivalry 2

Kód: PC0367
Neohodnotené
183 Kč 183 Kč / 1 ks
Skladom (elektronická distribúcia) (3 ks)
Možnosti doručenia

Chivalry 2 je kosačka pre viacerých hráčov z pohľadu prvej osoby inšpirovaná epickými stredovekými filmovými bitkami. Hráči sú vrhnutí do akcie v každom ikonickom okamihu danej éry - od stretu mečov cez búrky horiacich šípov po obliehaní veľkých hradov a ďalšie

Detailné informácie

Garancia doručenia
Garancia doručenia
digitálny kľúč najneskôr do 24 hodín
Darček zdarma
Darček zdarma
K vybraným hrám dostanete darček
Zákaznícky servis
Zákaznícky servis
Sme Vám k dispozícii 24/7

Podrobný popis

Vráť sa na ultimátne stredoveké bojisko

Chivalry 2 je kosačka pre viacerých hráčov z pohľadu prvej osoby inšpirovaná epickými stredovekými filmovými bitkami. Hráči sú vrhnutí do akcie v každom ikonickom okamihu danej éry - od stretu mečov cez búrky horiacich šípov po obliehaní veľkých hradov a ďalšie.

Dominuj na obrích bojiskách. Katapulty bijú krajinu na kusy, zatiaľ čo obliehaš hrady, podpaľuješ dediny a vraždíš špinavé roľníky v obnovenom režime tímových úloh.

Uži si novú éru kontaktného boja

Majstrovsky ovládni meč v úplne novom plynulom súboji, ktorý kombinuje údery v reálnom čase a voľný systém komb pre urýchlenie akcie, aby sa z teba na bojisku stal vír ocele. Hra Chivalry 2 je navrhnutá pre boj s viacerými nepriateľmi, takže súboje kombinujú to najlepšie zo žánrov FPS a bojových hier a predstavujú bezkonkurenčný kontaktný zážitok.

Herný obsah:

 

  • Cross-Play na všetkých platformách: Obrie bitky si žiadajú epické bojiská. Zahrnutie Cross-Play naprieč všetkými verziami borí hranice medzi hráčmi na PC a konzolách a umožňuje im stretnúť sa na bojisku proti sebe bez ohľadu na to, na čom hrajú.
  • Strhujúca filmová prezentácia: Obrie vylepšenia vo vizuálnej kvalite s atmosférou, ktorá hráča uvrhne do obľúbených okamihov z epických stredovekých hollywoodskych akčných filmov. Hru poháňa najnovší a najlepší herný engine Unreal Engine 4.

 

 

  • Epická stredoveká prostredie: Rozsiahla stredoveká prostredie od turnajísk po stekaní hradov epických rozmerov.
  • Obrie rozmery: Uži si chaos epických stredovekých bitiek a stretov, ktorých intenzita má zachytiť rozmer „Bitky bastardov“ z Hry o tróny.
  • Vyber si štýl boja: Tvoj arzenál sa rozšíri o nový systém podtried, ktoré poskytujú väčšiu rozmanitosť ako kedykoľvek predtým. Štyri základné triedy sa delia na rôzne podtriedy, arzenál jedinečných zbraní hneď s niekoľkými vizuálnymi variantmi a novými podpornými predmetmi od hrncov s olejom po barikády, debny so zásobami a pozíciami pre strelcov proti jazde.
  • Rozpútaj peklo: Ovládni pole vďaka rôznym ťažkým obliehacím strojom vrátane balist, katapultov, trebuchetov, baranidiel, mantletov, pascí s bodákmi, rebríkov a ďalším.
  • Vybuduj si hrdinu: Staň sa hrdinom, ktorý tak aj vyzerá. Detailný systém úprav pridáva hre na rozmanitosti: typ hlavy, farba pleti, vlasy a fúzy plus farby, výrazy tváre, farby na tvár, prezývky, heraldika, prilby, zbroje, zbrane a ďalšie – milióny možných kombinácií.
  • Zábavná hrateľnosť: Rozšírený dabing a gestá umožňujú hlbšiu hru na hrdinov vďaka novým hlasovým postavám aj návratu pôvodného obsadenia a nových animovaných gest pre každú postavu, vďaka ktorým sa môžeš súperom vysmiať druhýkrát!
  • Odmietni zomrieť: Pokračuj v boji aj potom, čo prídeš o končatinu, čo ťa zrazí, odzbrojí, zapáli, prešpikujú šípy, zlomí ti štít, utopí ťa v krvi – rozdávaj údery aj zo zeme. Obväzy, oživovanie a nový stav vyradenia z boja ti umožnia podporovať spoluhráčov a zostať v akcii až do poslednej kvapky krvi.
  • Utrhni sa z reťaze: Bojisko sú posiate desiatkami predmetov, s ktorými môžeš interagovať. Chopte kura, zapáľ ho a hoď; zabi muža hlavou jeho kamaráta; improvizuj a vymysli nový bojový štýl s vidlami – alebo s paradajkami.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: