Cities Skylines 2

Kód: PC0349
Neohodnotené
709 Kč –1 %
pc0349
709 Kč –1 % 696 Kč 696 Kč / 1 ks
Skladom (elektronická distribúcia) (2 ks)
Možnosti doručenia

Cities: Skylines II, tá najrealistickejšia a najpodrobnejšia hra s budovaním mesta, posunie tvoju kreativitu a schopnosť riešiť problémy na inú úroveň. Vďaka nádherne kreslenej grafike vo vysokom rozlíšení ťa bude inšpirovať k tomu, aby si postavil mesto svojich snov.

Detailné informácie

Garancia doručenia
Garancia doručenia
digitálny kľúč najneskôr do 24 hodín
Darček zdarma
Darček zdarma
K vybraným hrám dostanete darček
Zákaznícky servis
Zákaznícky servis
Sme Vám k dispozícii 24/7

Podrobný popis

Vybuduj mesto od základov a premeň ho na prekvitajúcu metropolu, ktorú si dokážeš predstaviť iba ty. Budovanie v takom meradle si ešte nikdy nezažil. Vďaka prepracovanej simulácii a živej ekonomike ti Cities: Skylines II prináša budovanie sveta bez obmedzení.

  • Na začiatku polož základy svojho mesta. Vytvor cesty, infraštruktúru a systémy, ktoré umožňujú každodenný život.
  • Každé rozhodnutie má svoj vplyv. Dokážeš napájať energiou miestny priemysel a zároveň posilňovať ekonomiku pomocou obchodu?
  • Tvoje mesto nikdy nespí. Ako každý živý, dýchajúci svet sa postupom času mení. Niektoré zmeny budú pomalé a postupné, zatiaľ čo iné budú náhle a nečakané.
  • Neustále sa rozširujúca komunita staviteľov znamená viac príležitostí vybudovať skutočne dych vyrážajúce mesto vďaka módam. Tie sú teraz v Cities: Skylines II dostupnejšie.

 

Prepracovaná simulácia

Vďaka umelej inteligencii a spletitej ekonomike sa budú tvoje voľby premietať po celom meste. Pamätaj na to, keď budeš taktizovať, riešiť problémy a reagovať na zmeny, výzvy a príležitosti. Tvoje rozhodnutie utvárajú životnú cestu každého obyvateľa a tento reťazec udalostí definuje, kým sú. Sleduj ich životné vzostupy a pády, od lásky a straty k bohatstvu a blahu.

Epické merítko, nekonečné možnosti

Cities: Skylines II ti umožní tvoriť bez kompromisov. Teraz môžeš stavať až do nebies a na väčšom území ako kedykoľvek predtým. Proč nie? Tvoje mesto si ty. Vyber si mapu a nastav pre svoje mesto podnebie. To určí prírodné sily, s ktorými budeš zápasiť, aby si mohol svoje mesto rozšíriť tvárou v tvár rastúcej populácii, premenlivému počasiu a výzvam ročných období.

Dodatočné parametre

Kategória: Počítačové hry (PC)
Dátum: 24.10.2023
Vývojár: COLOSSAL ORDER LTD.
Jazyk: English, France, German, Italian, Poland, China, Japan, Korea, Brazil, Russia, Spain
Online: Steam
Platforma: PC
Vydavateľ: PARADOX INTERACTIVE
Región: Global
Typ distribúcie: Elektronická licencia

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: