Clash: Artifacts of Chaos

Kód: PC0031
Neohodnotené
115 Kč 115 Kč / 1 ks
Skladom (elektronická distribúcia) (2 ks)
Možnosti doručenia

Clash: Artifacts of Chaos sa odohráva v rovnakom svete ako Zeno Clash a Zeno Clash II, ale hra je úplne nezávislá. Vži sa do úlohy Pseuda, majstra bojových umení, ktorý žije ako samotár v podivnom svete Zenozoik. Keď ti do cesty príde Boy, malá bytôstka, ktorej záhadné schopnosti pritiahli pozornosť Gemini, Pani artefaktov, rozhodneš sa ho chrániť, lenže kto mohol tušiť, že sú do všetkého zapletené oveľa väčšie sily.

Detailné informácie

Garancia doručenia
Garancia doručenia
digitálny kľúč najneskôr do 24 hodín
Darček zdarma
Darček zdarma
K vybraným hrám dostanete darček
Zákaznícky servis
Zákaznícky servis
Sme Vám k dispozícii 24/7

Podrobný popis


Pátranie po slávnych artefaktoch ti pomôže poraziť Gemini a zavedie ťa až za hranice tvojej predstavivosti. Zatiaľ čo budeš zvádzať boje so žoldniermi, ktorí ťa prenasledujú, a rozvíjať svoje priateľstvo s Boyom, musíš sa postaviť svojej minulosti a preniknúť do zdrojov chaotickej spoločnosti Zenozoiku.

OBJAVUJ ZENOZOIK

Svet a civilizácia Zenozoiku, v ktorých sa premietajú surrealistické a punk-fantasy prvky, sú plné fascinujúcich postáv, bytostí i krajín. Túlaj sa touto fascinujúcou krajinou a poznávaj tunajšie cesty, obyvateľov a dávne tajomstvá.

ROZDRŤ SVOJE PROTIVNÍKY

Najväčšou zbraňou sú tvoje päste a rýchlosť. Útoč, uhýbaj, omračuj, blokuj, paríruj a vykonávaj špeciálne útoky. Prepni si do pohľadu prvej osoby a používaj unikátnu techniku: je len na tebe, či využiješ príležitosť na dosiahnutie víťazstva a vyvaruješ sa chýb, ktoré by sa ti mohli čoskoro stať osudnými.

PRIZPÔSOB SVOJ ŠTÝL BOJA

Počas svojho dobrodružstva sa naučíš rôzne bojové umenia a ľubovoľne ich môžeš striedať podľa situácie, typu nepriateľa a svojich preferencií. Víťazstvo ti umožní vylepšovať vlastnosti a útoky a postupne si môžeš vyladiť svoj unikátny štýl.

PRÍJMI VÝZVU RITUÁLU

Pred bojom môžeš protivníka vyzvať na hru v kocky, pričom víťaz určuje pravidlá stretu – často vo svoj prospech. Privolanie netvorov ako spojencov, zahalenie oblasti hmlou, nasadenie okov obmedzujúcich pohyb... rituál zďaleka neurčuje výsledok boja, ale predstavuje príležitosť, ktorú môžeš využiť, ak ho vyhráš, alebo výzvu, ktorú musíš múdro pokoriť, ak prehráš.

Dodatočné parametre

Kategória: Počítačové hry (PC)
Dátum: 09.03.2023
Vyvojár: ACE Team
Jazyk: English
Online: Steam
Platforma: PC
Vydavateľ: Nacon
Región: Global
Typ distribúcie: Elektronická licencia

Clash: Artifacts of Chaos

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: