Company of Heroes 3

Kód: PC0041
Neohodnotené
398 Kč 398 Kč / 1 ks
Skladom (elektronická distribúcia) (1 ks)
Možnosti doručenia

Pridaj sa do boja s Company of Heroes 3. Legendárna franšíza stratégií je späť a kombinuje súboj, ktorý ti rozbúši srdce s novým štýlom stratégie a dych vyrážajúcim stredomorským prostredím.

Detailné informácie

Garancia doručenia
Garancia doručenia
digitálny kľúč najneskôr do 24 hodín
Darček zdarma
Darček zdarma
K vybraným hrám dostanete darček
Zákaznícky servis
Zákaznícky servis
Sme Vám k dispozícii 24/7

Podrobný popis

Company of Heroes 3 prináša príbehy zo série, ktoré sa odohrávajú priamo v teréne, na úplne novom vojnovom bojisku a odhaľuje nové autentickej taktiky, frakcie a veľa doposiaľ nerozprávaných príbehov z druhej svetovej vojny. Stredomorie je miestom rozmanitosti, od veterných talianskych horských priesmykov až po drsné severoafrické púšte a pobrežné výhľady. Na tomto novom fronte vedie rýchlosť.

Lepšia hrateľnosť

Company of Heroes 3 má vylepšenú hrateľnosť o nové funkcie, čo prináša doposiaľ najhlbší taktický zážitok – všetko je poháňané Essence Engine 5, novou technológiou stratégie v reálnom čase od Relic.

Dôležité rozhodnutia

Dlhodobé rozhodnutia, ktoré urobíš, ovplyvnia nielen bitky, ktoré bojuješ, ale aj samotný príbeh vojny.

Herná mapa

Na dynamickej mape kampane hráči velia pozemným, vzdušným a námorným silám, aby znovu ovládli pevninu Talianska od jednotiek Osi.

Oddychový čas

V režimoch pre jedného hráča poskytuje Full Tactical Pause hráčom novú úroveň taktickej kontroly na bojisku. Zmrazením akcie budú hráči, ktorí sa rozhodli použiť Full Tactical Pause, schopní koordinovať všetky svoje akcie naraz a detailne premyslieť každý svoj pohyb bez toho, aby museli robiť všetko v reálnom čase.

Realistická akcia

Pocíť vplyv každého granátu a každého bombardovania s najmodernejším Essence Engine Relic. V hre Company of Heroes 3 sa každé miesto stane plne zničiteľným pieskoviskom, ktoré tebe alebo tvojmu nepriateľovi otvára neobmedzené možnosti taktickej hry, ktoré môžeš využiť.

Dodatočné parametre

Kategória: Počítačové hry (PC)
Dátum: 23.02.2023
Vývojár: Sega
Jazyk: English, German, French, Italian, Polish, Czech, Korean, Chinese, Korean
Online: Steam
Platforma: PC
Vydavateľ: Sega
Región: Europe
Typ distribúcie: Elektronická licencia

Company of Heroes 3

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: