Crusader Kings 3

Kód: PC0364
Neohodnotené
414 Kč –14 %
pc0364
414 Kč –14 % 354 Kč 354 Kč / 1 ks
Skladom (elektronická distribúcia) (2 ks)
Možnosti doručenia

Preži život stredovekého vladára v strategickej hre Crusader Kings III. Ujmi sa vedenie urodzenej stredovekej rodiny a buduj jej moc a povesť naprieč generáciami. Keď jeden vládca zomrie, nahradí ho dedič. Usaď sa pohodlne vo svojej trónnej sále, odkiaľ budeš ovládať osud ríš na svojej veľkej obrazovke. Všetky detaily a dráma skutočného zážitku s Crusader Kings sú teraz dostupné pre širšiu množinu herných platforiem, navyše v kvalite 4K a so 60 FPS.

Detailné informácie

Garancia doručenia
Garancia doručenia
digitálny kľúč najneskôr do 24 hodín
Darček zdarma
Darček zdarma
K vybraným hrám dostanete darček
Zákaznícky servis
Zákaznícky servis
Sme Vám k dispozícii 24/7

Podrobný popis

Preži život stredovekého vladára v strategickej hre Crusader Kings III. Ujmi sa vedenie urodzenej stredovekej rodiny a buduj jej moc a povesť naprieč generáciami. Keď jeden vládca zomrie, nahradí ho dedič. Usaď sa pohodlne vo svojej trónnej sále, odkiaľ budeš ovládať osud ríš na svojej veľkej obrazovke. Všetky detaily a dráma skutočného zážitku s Crusader Kings sú teraz dostupné pre širšiu množinu herných platforiem, navyše v kvalite 4K a so 60 FPS. Haptická spätná väzba, vibrujúci ovládač PS5. Integrovaný systém úloh a pomocníka na PS5 ťa bude viesť, zatiaľ čo sa budeš snažiť zapísať do histórie a klásť si pred seba nové výzvy.


 

HISTÓRIA

Vyber si kráľovský či šľachtický rod z celého radu ríš na mape, ktorá sa tiahne od Islandu po Indiu, od polárneho kruhu po Strednú Afriku. Vykonaj dynastiu stáročiami a zaisti bezpečie a moc každej novej generácie.Získavaj nové územia a tituly a upevni svoj vplyv. Buď zbožným kráľom, ktorý na svoju stranu získa náboženskú moc, alebo si vytvor vlastnú vieru a získaj nehynúcu slávu či večné zatratenie.Rytieri, roľnícke povstania, púte, vikinskí nájazdníci... preži drámu a pompu stredoveku.

CHARAKTER

Osvoj si jeden z piatich rôznych životných štýlov, zdokonaľuj svoju vojenskú stratégiu či správu kráľovstva. Získavaj povahové rysy, ktoré povedú tvoje činy, ale dávaj si pozor, aby si nekonal v rozpore so svojou povahou! Stres z popierania seba samého ti môže spôsobiť celý rad nových problémov.Vyber vhodných strážcov pre svojich dedičov alebo si ich vycvič sám. Ale čo budeš robiť, keď tvoj právoplatný dedič nebude pre korunu dosť dobrý? Násilné povahy si môžu vybudovať obávanú povesť a vydesiť plachých poddaných k poslušnosti prostredníctvom hrôzy, ktorú budú všetkým naháňať.

VÁLOČNÍCTVO

Regrutuj jednotky domobrany a mocných rytierov, ktorí doplnia vašich kráľovských odvedencov. Skúmaj nové technológie a rozšír bohatstvo a vojenskú moc svojej ríše.Najímaj žoldnierov a sviatosť kňazstva pre veľké vojny. Zvyš si príjem vďaka vykúpeným väzňom alebo nájazdom na susednej ríše.

INTRIKY

Pomocou špehov odhaľuj pikle proti tvojej dynastii či vláde. Regrutuj agentov, ktorí ti budú pomáhať osnovať pletichy na podrytie či vraždu kohokoľvek, kto sa postaví medzi teba a moc.Zvádzaj ostatné postavy z dôvodu citov či kvôli politickej moci. Zhromažďuj informácie kvôli vydieraniu alebo využívaj službičiek, kedykoľvek tvoje plány budú potrebovať trochu dodatočného vplyvu.

 


 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: