Dead by Daylight

Kód: PC0355
Neohodnotené
290 Kč –2 %
pc0355
290 Kč –2 % 283 Kč 283 Kč / 1 ks
Skladom (elektronická distribúcia) (3 ks)
Možnosti doručenia

 Dead by Daylight je asymetrická hororová hra pre viacerých hráčov (4v1), v ktorej sa jeden hráč ujíma role brutálneho zabijaka, zatiaľ čo ostatní štyria sú preživší, ktorí sa zúfalo snažia nenechať sa chytiť, umučiť a zabiť.

Detailné informácie

Garancia doručenia
Garancia doručenia
digitálny kľúč najneskôr do 24 hodín
Darček zdarma
Darček zdarma
K vybraným hrám dostanete darček
Zákaznícky servis
Zákaznícky servis
Sme Vám k dispozícii 24/7

Podrobný popis

Dead by Daylight je asymetrická hororová hra pre viacerých hráčov (4v1), v ktorej sa jeden hráč ujíma role brutálneho zabijaka, zatiaľ čo ostatní štyria sú preživší, ktorí sa zúfalo snažia nenechať sa chytiť, umučiť a zabiť.

Preživší hrajú z pohľadu tretej osoby a majú výhodu v podobe lepšieho výhľadu na situáciu. Zabijak hrá z pohľadu prvej osoby a viac sa sústredí na svoju korisť.

V každom strete je cieľom preživších utiecť z bojiska bez toho, aby ich zabijak chytil - a to v prostredí, ktoré sa mení s každou ďalšou hrou.

 

Herný obsah:

PREŽIJTE SPOLU.. ALEBO NIE - Preživší môžu medzi sebou buď spolupracovať, alebo byť sebeckí. Šanca na prežitie záleží na tvojich rozhodnutiach.

KDE TO SOM? - Každá úroveň je generovaná procedurálne, takže nikdy nebudeš vedieť, čo máš očakávať. Kvôli tomu, že sa zakaždým objavíš na inom mieste, si nikdy nebudeš pripadať v bezpečí!

HOSTINA PRE ZABIJÁKOV - Dead by Daylight čerpá inšpiráciu zo všetkých kútov sveta hrôz. Zahraj si za príšery od silného Slashera po desivú paranormálnu entitu. Ovládni jedinečné schopnosti každého zabijaka, aby si svoje obete dokázal/a uloviť, chytiť a obetovať.

HĹBEJŠIE A HĹBEJŠIE – Každý zabijak a preživší má svoj vlastný hlboký systém rozvoja postavy a veľa odomknuteľných vecí, ktoré možno upraviť tak, aby vyhovovali tvojej osobnej stratégii.

SKUTOČNÍ ĽUDIA, SKUTOČNÝ STRACH - Nikdy nebudeš vedieť, ako sa situácia vyvinie. Atmosféra, hudba a mrazivé prostredie sa snúbia v desivom zážitku. Keď budeš mať dosť času, možno aj zistíš, čo sa skrýva v hmle.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: