Dead Island 2

Kód: PC0045
Neohodnotené
729 Kč 729 Kč / 1 ks
Skladom (elektronická distribúcia) (5 ks)
Možnosti doručenia

Dead Island 2 je strhujúca akčná RPG z pohľadu prvej osoby, ktorá hráča zavedie na úplne nové ihrisko. Preskúmaj ikonické Los Angeles utopené vo vnútornostiach, štýlové, živé a zamorené zombie. Zoznám sa s úžasnými postavami. Zabíjaj nespočetné množstvo protivníkov s neuveriteľne krvavými detailmi. A vyviň sa a staň sa ultimátnym zabijakom zombií.

Detailné informácie

Garancia doručenia
Garancia doručenia
digitálny kľúč najneskôr do 24 hodín
Darček zdarma
Darček zdarma
K vybraným hrám dostanete darček
Zákaznícky servis
Zákaznícky servis
Sme Vám k dispozícii 24/7

Podrobný popis


Smrtiaci vírus sa šíri po Los Angeles a mení jeho obyvateľov na žravé zombie. Mesto je v karanténe a armáda ustúpila. Si pohryznutý, nakazený, ale viac než len imúnny a učíš sa využívať svoju vnútornú zombiu.

Budúcnosť LA (a ľudstva) držíš v rukách iba tie a hŕstka ďalších vychvaľovacích kreténov, ktorí sú voči tomuto patogénu náhodou odolní. Zatiaľ čo budeš odhaľovať pravdu za epidémiou, zistíš, kto – alebo čo – si zač.

Preži, vyvíjaj sa, zachráň svet – jednoducho ďalší deň v LA!

Uvidíme sa v pekle!

Preskúmaj pekelné Los Angeles

Dead Island 2 hráčov zavedie do tých najslávnejších lokácií Mesta anjelov, teraz postriekaných hrôzou, počas vzrušujúcej brakovej výpravy zo živého predmestia Beverly Hills po svojráznu promenádu Venice Beach.

Brutálny kontaktný sandbox

Súboje ponúknu ten najintenzívnejší, brutálny a násilný zážitok z pohľadu prvej osoby, s množstvom zbraní a taktických (a krvavých) možností, ako sa presekať hordou zombiou. Či už budeš krájať, drviť, páliť, či trhať, chceme, aby si to skutočne pocítil.

Staň sa ultimátnym zabijakom zombií

Na výber máš šesť postáv, pričom každá má vlastnú jedinečnú osobnosť a dialógy. Schopnosti každého zabijaka si môžeš kompletne prispôsobiť vďaka nášmu úplne novému systému schopností, ktorý ti umožní okamžite prerozdeliť body a vyskúšať si tie najšialenejšie kombinácie.

Zamorenie zombií

Si pripravený užiť si jeden z najpokročilejších systémov likvidácie v hrách? LA sa hemží zombiemi, ktoré vyzerajú a chovajú sa úplne realisticky. Tieto zmutované obludy sú oživeným, prehnitým srdcom Dead Island 2 s desiatkami odlišných druhov zombií, z ktorých každý má vlastné mutácie, útoky a stovky vizuálnych variantov s motívmi LA. Monštrá sú neutíchajúci, nároční a skutoční obyvatelia Los Angeles. Dokážeš prežiť?

Filmové kooperatívne dobrodružstvo

Ako správny zážitok RPG ponúka Dead Island 2 množstvo napínavých úloh, šialenú hŕstku postáv a strhujúci brakový príbeh, ktorý ťa skutočne ponorí do svojho zvráteného sveta. Znovuhrateľnosť je zaručená. K tomu pridaj bláznivý kooperatívny režim až pre troch hráčov a zostaneš v LA na veľmi dlhý (a brutálny) výlet.

Dodatočné parametre

Kategória: Počítačové hry (PC)
Dátum: 21.04.2023
Vývojár: Deep Silver Dambuster
Jazyk: English, French, German, Italian, Spanish
Online: Epic
Platforma: PC
Vydavateľ: Deep Silver
Región: Europe
Typ distribúcie: Elektronická licencia

Dead Island 2

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: