Diablo 4

Kód: PC0200
Neohodnotené
1 697 Kč 1 697 Kč / 1 ks
Skladom (elektronická distribúcia) (5 ks)
Možnosti doručenia

Diablo IV je akčný RPG zážitok novej generácie, kde ťa čakajú nekonečné zástupy zla, ktoré môžeš masakrovať, nespočet schopností, ktoré môžeš ovládnuť, desivé dungeony a legendárnu korisť. Vydaj sa na kampaň sólo alebo s kamarátmi alebo preskúmaj rozsiahly obsah po konci hry a spoločný svet, v ktorom spolu hráči obchodujú alebo sa spájajú proti bossom či bojujú spolu v režime PvP. 

Detailné informácie

Garancia doručenia
Garancia doručenia
digitálny kľúč najneskôr do 24 hodín
Darček zdarma
Darček zdarma
K vybraným hrám dostanete darček
Zákaznícky servis
Zákaznícky servis
Sme Vám k dispozícii 24/7

Podrobný popis

DIABLO IV

Diablo IV je akčný RPG zážitok novej generácie, kde ťa čakajú nekonečné zástupy zla, ktoré môžeš masakrovať, nespočet schopností, ktoré môžeš ovládnuť, desivé dungeony a legendárna korisť. Vydaj sa na kampaň sólo alebo s kamarátmi, stretni zaujímavé postavy v nádherne temnom prostredí a so strhujúcim príbehom, alebo preskúmaj rozsiahly obsah po konci hry a spoločný svet, kde sa hráči môžu stretávať v mestách, aby tam obchodovali, spojili sa proti bossom alebo zostúpili do zón PvP, ktoré preveria ich schopnosti proti ostatným hráčom. Vďaka možnosti hrania a ukladania postupu naprieč všetkými platformami nie je potrebné vytvárať žiadne lobby.

VRACIA SA LILITH, DCERA NENÁVISTI

Verzia sveta Sanctuary v hre Diablo IV je obrovská a plná dobrodružných príležitostí. Od udalostí v hre Diablo III: Reaper of Souls uplynulo niekoľko desiatok rokov a Lilith, dcéra nenávisti, je odhodlaná Sanctuary opäť ovládnuť.

Herný obsah:

  • Preskúmaj cez 140+ dungeonov a vedľajších úloh počas kampane aj po nej, za ktoré získaš odmeny a ktoré prehĺbia tvoj príbehový zážitok
  • Poraz bossov tak, že sa spojíš s ostatnými hráčmi a nájdeš bonusové poklady
  • Lokálne udalosti, ktoré sa objavia na územiach Sanctuary a ponúknu rýchle odmeny
  • Oslobodzuj pevnosti, z ktorých sa potom, čo ich zbavíš skazených démonov a nepriateľských šeliem, stanú priateľské predsunuté základne, ktoré navždy zmenia rozloženie sveta
  • Vývoj postavy vrátane výberu triedy, celého radu schopností, vďaka ktorým ovládneš veľkú moc, a širokej škály kozmetických predmetov

  

ZÁŽITOK PO KONCI HRY

Hraj aj po skončení hlavného príbehu vďaka robustnejšej ponuke po konci hry:
  • Fields of Hatred zvýrazní vybrané zóny, kde ťa čaká peklo PvP a kde hráči budú môcť zbierať Seeds of Hatred a Red Dust, za ktoré si zaobstarajú jazdné zvieratá a kozmetické predmety.
  • Paragon Boards, ktoré hráčom umožnia prekročiť maximálnu úroveň a pomocou glyfov rozvíjať postavy vďaka epickému novému vrcholu sily.
  • Nightmare Dungeons pomocou pečatí zvyšujú stávky a preveria schopnosti hráčov vďaka divokejším dungeonom.
  • Helltide je pravidelná udalosť, kde sú služobníci Lilith ešte silnejší, ale za ich likvidáciu získaš korisť z truhiel Helltide.
  • Whispers of the Dead ponúknu možnosť porovnať si účty v hernom svete a získať odmeny. Za splnené úlohy získaš Grim Favors, ktoré potom vymeníš za legendárne vybavenie a ďalšie!

 

Dodatočné parametre

Kategória: Počítačové hry (PC)
Dátum: 01.06.2023
Vývojár: Blizzard Entertainment
Jazyk: English, French, German, Italian, Polish, Russian, Spanish
Online: Battle.net
Platforma: PC
Vydavateľ: Blizzard Entertainment
Región: Europe
Typ distribúcie: Elektronická licencia

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: