Elden Ring

Kód: PC0070
Neohodnotené
1 999 Kč –48 %
pc0070
1 999 Kč –48 % 1 038 Kč 1 038 Kč / 1 ks
Skladom (elektronická distribúcia) (1 ks)
Možnosti doručenia

Elden Ring je akčná fantasy RPG od spoločnosti FromSoftware Inc. a Bandai namco. Ponor sa do napínavého dobrodružstva a rozhodni o osude obrovského sveta plného intríg a sily. Bojuj proti impozantným nepriateľom a objav širokú škálu vynaliezavých stratégií.

Detailné informácie

Garancia doručenia
Garancia doručenia
digitálny kľúč najneskôr do 24 hodín
Darček zdarma
Darček zdarma
K vybraným hrám dostanete darček
Zákaznícky servis
Zákaznícky servis
Sme Vám k dispozícii 24/7

Podrobný popis

Nový svet plný fantastických príbehov stretol Hidetaka Miyazaki - tvorcu kritiky uznávanej série DARK SOULS a George R.R. Martin - autor najpredávanejšej fantasy série Pieseň ľadu a ohňa. Hráči sa vydajú na cestu cez prepracovaný svet skrápený krvou a podvodom, ktorý im do cesty prinesie rôzne postavy s vlastnou jedinečnou motiváciou pomáhať alebo brániť pokroku hráča a ďalšie hrôzostrašné tvory. Počas svojich dobrodružstiev hráči zvolia osud tejto prekliatej krajiny tým, že odhalia jej tajomstvo a mýty.

Vďaka rozsiahlej krajine s prirodzeným počasím a postupom v priebehu dňa, sa hráči plne ponoria do sveta Elden Ring akonáhle započnú svoju cestu. Zvoľ cestu pešo alebo na koni, sám alebo online s priateľmi po trávnatých pláňach, dusivých močiaroch a sviežich lesoch. Vystúp po špirálovitých horách, vstupuj do dych vyrážajúcich hradov a staň sa svedkom ďalších veľkolepých miest v mierke, ktoré si nikdy predtým v tituloch od FromSoftware nevidel. Možnosti hry a možnosti prispôsobenia umožňuje hráčom definovať svoj vlastný herný štýl. Experimentovanie je podporené širokou škálou zbraní, magických schopností a zručností, ktoré sa nachádzajú po celom svete a lákajú hráča sledovať predtým nepreskúmané cesty postupu.

Herný obsah:

  • Nádherne temný svet - Ponor sa do prepracovaného sveta skrápeného krvou a ľsťou, ktorú ti do cesty prinesú rôzne postavy, ktoré ti budú pomáhať alebo naopak brániť v pokroku.
  • Zvoľ si svoju cestu - Vyber si strmý súboj v divokých bitkách proti skľučujúcim nepriateľom alebo využi výhod tajných bojových systémov hry a získaj prevahu. Je na tebe, ako sa rozhodneš a ako ustojíš výzvy, ktoré pred tebou stoja.
  • Hraj sám alebo s priateľmi - Elden Ring môžeš hrať sám alebo spoločne so svojimi priateľmi.
  • Nájdi svoj štýl - Možnosti hry a možnosti prispôsobenia ti umožnia definovať svoj vlastný herný štýl. Experimentovanie je podporené širokou škálou zbraní, magických schopností a zručností, ktoré sa nachádzajú po celom svete a lákajú hráča sledovať predtým nepreskúmané cesty postupu.

Dodatočné parametre

Kategória: Počítačové hry (PC)
,Dátum: 24.02.2022
Vývojár: FromSoftware
Jazyk: English, French, German, Italian, Spain
Online: Steam
Platforma: PC
Vydavateľ: BANDAI NAMCO Entertainment
Región: Europe
Typ distribúcie: Elektronická licencia

Elden Ring

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: