Expeditions: A MudRunner Game

Kód: PC0276
Neohodnotené
611 Kč 611 Kč / 1 ks
Skladom (elektronická distribúcia) (3 ks)
Možnosti doručenia

Vyprav sa na vedecké expedície, ktoré ťa doslova pohltia, až sa budeš musieť adaptovať na výzvy prírody a prebádať topí doteraz nezmapovaných končín. Tak hor sa do rozľahlej divočiny s hrou Expeditions: A MudRunner Game.

Detailné informácie

Garancia doručenia
Garancia doručenia
digitálny kľúč najneskôr do 24 hodín
Darček zdarma
Darček zdarma
K vybraným hrám dostanete darček
Zákaznícky servis
Zákaznícky servis
Sme Vám k dispozícii 24/7

Podrobný popis

Vyprav sa na vedecké expedície, ktoré ťa doslova pohltia, až sa budeš musieť adaptovať na výzvy prírody a prebádať topí doteraz nezmapovaných končín. Tak hor sa do rozľahlej divočiny, od vyprahnutých púští a drsných lesov až po tie najstrmšie hory, ktoré prekypujú skrytými klenotmi a zabudnutými rozvalinami.

Priprav sa výskumné misie

Veď výskumné misie za volantom rôznych terénnych vozidiel, zdolávaj zradné cesty a využívaj na prekonávanie prekážok pokročilé technológie a špičkové nástroje.

Vybav si svoju základňu

Vybuduj a spravuj svoju základňu a vybav svoje vozidlá nevyhnutnou výbavou, ako sú drony alebo skenery, pretože jedine to ťa v divočine dovedie k úspechu.

Bez odborníkov sa nezaobídeš

Najmi si tím špičkových odborníkov, ktorí ti pomôžu zlepšiť tvoje zručnosti v teréne a odomknúť nové možnosti prieskumu.

Herný obsah:

  • Zaži to najpokročilejšie terénne dobrodružstvo založené na fyzike od tvorcov hier MudRunner a SnowRunner v úplne novom poňatí.
  • Plánuj svoje trasy múdro, prevádzaj prelety nad krajinou s prieskumným dronom a vyhľadávaj skrýše s cenným vybavením pomocou dronu s kamerou.
  • Prechádzaj extrémnou krajinou s vozidlom vybaveným arzenálom tých najmodernejších vychytávok, ako sú napríklad kotvy na výstup do ťažkých svahov alebo aktivácia echolotov na skúmanie hĺbky vody.
  • Buď správcom svojho tábora, buduj výskumné štruktúry a najímaj odborníkov, aby si počas svojich výprav odomkol nové zručnosti a možnosti.

Dodatočné parametre

Kategória: Počítačové hry (PC)
Dátum: 05.03.2024
Vývojár: Saber Interactive
Jazyk: English, French, German, Italian, Spanish
Online: Steam
Platforma: PC
Vydavateľ: Focus Entertainment
Región: Europe
Typ distribúcie: Elektronická licencia

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: