F1 23 Manager

Kód: PC0314
Neohodnotené
431 Kč 431 Kč / 1 ks
Skladom (elektronická distribúcia) (5 ks)
Možnosti doručenia

S hrou F1 Manager 2023 ožíva na tvojej obrazovke nová sezóna napínavého sveta formuly 1. Dvadsaťtri pretekov, šesť šprintov, nové vozidlá, nové trate vrátane mestského okruhu v Las Vegas, noví jazdci, nové výzvy... Tvoj odkaz začína práve tu! 

Detailné informácie

Garancia doručenia
Garancia doručenia
digitálny kľúč najneskôr do 24 hodín
Darček zdarma
Darček zdarma
K vybraným hrám dostanete darček
Zákaznícky servis
Zákaznícky servis
Sme Vám k dispozícii 24/7

Podrobný popis

F1 Manager 2023 vkladá do tvojich rúk bezpríkladnú kontrolu nad tebou vybraným tímom šampionátu formule 1, s radom bohatých a detailne spracovaných manažérskych funkcií, oslnivým závodným pohľadom, hlbšou autenticitou a tiež úplne novým režimom, ktorý ti umožňuje prepísať skutočnú. Rozhoduj o všetkom a vybuduj najlepší tím seriálu F1 v oficiálnej sezóne 2023 aj v ďalších rokoch.

Základom každého napínavého závodného víkendu je v F1 Manager 2023 ohromujúce grafické spracovanie v štýle televíznych prenosov a preteky sú teraz dynamickejšie než kedykoľvek predtým. Závodné stopy, predbiehanie, súboje na trati aj incidenty boli vylepšené, aby prispeli k väčšej divadle a realistickosti.

Buduj svoj odkaz

F1 Manager 2023 ti dáva slobodu riadiť tebou vybraný tím formuly 1 podľa vlastných predstáv. Začni svoju kariéru šéfa závodného tímu u ktorejkoľvek z desiatich súčasných stajní formuly 1 a spravuj všetky stránky jej fungovania od továrne cez garáž až po štartový rošt.

  • Dohliadaj na svojich zamestnancov i fungovanie celého zázemia, stav a laď vozidlá, plánuj a realizuj závodnú stratégiu.
  • Každé rozhodnutie je čisto na tebe a osud tebou vybraného tímu leží v tvojich rukách.


 

Nové možnosti hrania

Preži znovu kľúčové okamihy sezóny 2023 majstrovstiev sveta vozidiel formuly 1 v režime „Race Replay“ – celkom novom režime, ktorý ťa ešte viac priblíži skutočnej sezóne F1.

  • Výzva „Starting Grid“ replikuje skutočné podmienky panujúce na trati a štartové pozície všetkých jazdcov každého závodu sezóny 2023. Vyber okruh, zvoľ tím a zisti, či tvoje rozhodnutie dokážu zmeniť výsledok skutočného závodu.
  • Výzva „Race Moment“ ti umožňuje prevziať kontrolu nad konkrétnym tímom počas kľúčového okamihu skutočného závodu sezóny 2023.
  • S novými výzvami „Starting Grid“ a „Race Moment“ pridávanými po každom odjazdenom závode sezóny 2023 prináša režim „Race Replay“ úplne nové možnosti hrania, ktoré ti umožňujú prepísať skutočnú sezónu podľa svojho.


 

Dynamické a dramatické preteky

Buď súčasťou všetkých akcií závodného víkendu. Proveď svojich jazdcov tréningy i kvalifikácií a zdokonaľ svoju stratégiu včas pred hlavnými pretekmi. Každý pokyn, každé rozhodnutie, každý príkaz bude len tvoj a každá chyba bude na tebe.

  • Zaškobrtnutie na trati alebo intenzívny súboj môžu ovplyvniť sebavedomie tvojho jazdca, únava mechanikov môže spôsobiť ich chybu pri zastávke v boxoch, prehriate pneumatiky môžu obmedziť vaše strategické možnosti.
  • To, ako sa s týmito situáciami vysporiadáš, bude určujúce pre tvoj manažérsky štýl a možno aj rozhodne o výsledku celej sezóny.


 

Zdokonalený výkon

V hre F1 Manager 2023 tí prepracované manažérske systémy poskytujú úplnú kontrolu nielen nad špičkovými jazdcami, ale aj nad množstvom ďalších zamestnancov. Najmi si skúseného športového riaditeľa, aby si získal možnosť riadiť tréningový režim mechanikov v boxoch a mohol tak zdokonaľovať ich zručnosti, ktoré sú kľúčom k úspešnému závodnému víkendu a získaniu ocenenia za najrýchlejšiu zastávku v boxoch.

 

  • Čel rôznym výzvam a dilemám, ktoré budú ohrozovať tvoju sezónu, pretiahni do svojho tímu nových jazdcov okamžite alebo sa s nimi dohodni, že sa k tebe pripoja až na budúcu sezónu, a objav talenty novej generácie prostredníctvom simulovaných šampionátov formuly 2 a formuly 3.
  • Pri vývoji nových dielov pre tvoje vozidlo spravuj celý rad premenných, vrátane výkonu, spoľahlivosti alebo nákladov.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: