F1 23

Kód: PC0164
Neohodnotené
1 999 Kč –8 %
pc0164
1 999 Kč –8 % 1 829 Kč 1 829 Kč / 1 ks
Skladom (elektronická distribúcia) (1 ks)
Možnosti doručenia

Brzdy ako posledný v EA SPORTS F1 23, oficiálnej videohre šampionátu 2023 FIA Formula One World Championship. Nová kapitola príbehového režimu „Braking Point“ prináša napínavé dramatické momenty a vyhrotené rivality. Pretekaj na nových okruhoch v Las Vegas a Lusail a získaj ďalšie odmeny v rámci režimu F1 World

Detailné informácie

Garancia doručenia
Garancia doručenia
digitálny kľúč najneskôr do 24 hodín
Darček zdarma
Darček zdarma
K vybraným hrám dostanete darček
Zákaznícky servis
Zákaznícky servis
Sme Vám k dispozícii 24/7

Podrobný popis


Nová kapitola príbehového režimu „Braking Point“ prináša napínavé dramatické momenty a vyhrotené rivality. Pretekaj kolo na bicykel na nových okruhoch v Las Vegas a Katare a získaj odmeny a vylepšenia v rámci režimu F1 World. Nové červené vlajky pridávajú na autentickosti a funkcie 35% závodnej vzdialenosti zaručuje viac akcie a vzrušenie.

  • Braking Point 2: Príbehový režim „Braking Point“ sa vracia s úplne novou napínavou kapitolou, ktorá v F1 23 ponúkne nové rivality a ešte viac dramatických momentov. Závodný tím Konnersport Butler F1
  • F1 World: Celkom nový F1 World je tvojím novým centrom pre najrôznejšie denné, týždenné a neustále sa meniace sezónne obsah a udalosti. Tešiť sa môžeš na úplne nový systém postupu Tech Level zaručujúci personalizovanú cestu svetom Formula 1.
  • Systém licencií - Nový systém licencií podporuje férové ??pretekanie v celom svete F1 World a odmeňuje hráčov za ohľaduplnú jazdu.

 

Nová epocha F1

Nové udalosti

Plň nové výzvy a závod v rade rôznych sólo sériách pre jedného hráča, ktoré ti ponúknu rôznorodé režimy, trate a zážitky v F1 23. Osvoj si rôzne trate, zlepši svoje vodičské zručnosti, preskúmaj obsah F2, zúčastni sa závodov superšportov pre zvaných a mnoho ďalšieho. Herné udalosti pre jedného i viacerých hráčov zahŕňajú množstvo denných, týždenných a sezónnych akcií pre fanúšikov vyznávajúcich sólo aj spoločné hranie. Každý deň v týždni si tu každý nájde niečo svoje - od Veľkých cien pre viacerých hráčov až po oslavy závodného týždňa a výzvy proti času.

Technická úroveň

Vylepšuj svoje vozidlo v F1 World po celú sezónu vďaka novému systému postupu Tech Level. Plnením výziev, pretekaním on-line a účasťou v herných udalostiach v priebehu sezóny získaj vylepšenia zvyšujúce technickú úroveň, ktorá predstavuje výkon tvojho vozidla v F1 World. S rastúcou technickou úrovňou sa zvyšuje výkon tvojho vozidla a ty tak získavaš možnosť zúčastniť sa náročnejších akcií. Zapojiť sa môžeš aj do udalostí prekračujúcich tvoju technickú úroveň, ale v tom prípade počítaj s ešte náročnejšou výzvou. Lepší hráči budú schopní prekonať technickú úroveň svojho vozidla, ale len do určitej miery.

Výroba a vylepšenie

Získavaj vylepšenia a venuj čas úpravám v garáži, aby si si auto v F1 World upravil a vylepšil v oblasti rýchlosti a výkonu. Vylepšenia v F1 World sú rozdelené do dvoch kategórií – diely vozidla a vylepšenia členov tímu. Diely zvyšujú výkon vozidla pri závodoch. Vylepšenia členov tímu je možné posilniť prostredníctvom systému kontraktov a získať tak ďalšie predmety, ktorých použitím ďalej zvýšiš svoj výkon. Nový systém výroby v F1 World ti umožňuje používať zdroje na plány, ktoré slúžia na výrobu rôznych vylepšení a vytvárania zmlúv na používanie herných modifikácií, nových samolepiek, ktoré môžeš zbierať a pridávať do svojho prehľadu, a mnohých ďalších vecí.

Hrateľnosť

  • Technológia ovládača Precision Drive - Pretekaj bicykel na bicykel s väčšou kontrolou, presnosťou a jemnosťou vďaka prepracovanej technológii ovládača, ktorá hráčom prináša väčšiu istotu v rozhodujúcich okamihoch.
  • Red Flags - Novinka v podobe červených vlajok pridá každému závodnému dňu v F1 23 autentický strategický prvok.
  • 35% závodná vzdialenosť - Nová možnosť 35% závodnej vzdialenosti prináša realistickú závodnú stratégiu a nastavenie, kedy opotrebenie pneumatík zostáva kľúčovým faktorom bez toho, aby bolo nutné venovať príliš veľa času každému závodu.

Vyladené ovládanie vozidiel, lepšie pretekanie

Nová fyzika vozidiel F1 zaručuje predvídateľnejšie správanie na trati a lepšiu trakciu pri brzdení, zrýchľovaní a zatáčaní. Pri úpravách rovnováhy medzi aerodynamickou priľnavosťou a priľnavosťou pneumatík boli brané do úvahy pripomienky od skutočných tímov F1, čo má za následok realistickejší pocit a plynulejšie pretekanie. Vďaka vylepšenému krútiacemu momentu motora a zmenám zotrvačnosti je odozva na plyn autentickejšia a ľahšie nastaviteľná.

Nové Veľké ceny Las Vegas a Kataru

Otestuj svoje závodné zručnosti v najnovších destináciách Formula 1. Odíď Veľkú cenu Las Vegas 2023 a Veľkú cena Kataru 2023, ktoré rozšíria kalendár pretekov v F1 23. Proleť sa na rýchlom pouličnom okruhu pod ikonickými svetlami Las Vegas a zazavoď.

Prepracované hodnotené hry pre viacerých hráčov

F1 World predstavuje prepracovaný režim hodnotených hier pre viacerých hráčov s novým systémom hodnotenia založeným na divíziách, e-športovou sériou F1 23 a novým systémom úloh zefektívňujúcim postup v rámci Podium Passu. Pretekaním získavaj body, stúpaj v rebríčkoch od bronzovej až po elitnej divízii vďaka týždenným akciám a získavaj ceny a vylepšenia, ktoré je možné použiť na zlepšenie tvojej technickej úrovne.

Dodatočné parametre

Kategória: Počítačové hry (PC)
Dátum: 16.06.2023
Vývojár: Codemasters
Jazyk: English, Dutch, French, German, Italian, Japanese, Polish
Online: EA app
Platforma: PC
Vydavateľ: Electronic Arts
Región: Global
Typ distribúcie: Elektronická licencia

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: