FAR CRY 6

Kód: PC0362
Neohodnotené
400 Kč 400 Kč / 1 ks
Skladom (elektronická distribúcia) (4 ks)
Možnosti doručenia

Vitaj na tropickom ostrove Yara, kde sa diktátor Anton Castillo so svojim synom Diegom snaží vrátiť svojej krajine späť zašlú slávu. Yara leží v srdci Karibiku ako tropický raj zamrznutý v čase. Desiatky rokov ekonomických sankcií národ zdevastovali, takže je teraz schudobnený a rozdelený. Časť Yaranov Antona slepo nasleduje, zvyšok je v mene obnovy raja podrobený. Keď Antonova brutalita presiahne krajnú hranicu, pohár trpezlivosti pretečie a po celej krajine sa rozhorí oheň vzbury

Detailné informácie

Garancia doručenia
Garancia doručenia
digitálny kľúč najneskôr do 24 hodín
Darček zdarma
Darček zdarma
K vybraným hrám dostanete darček
Zákaznícky servis
Zákaznícky servis
Sme Vám k dispozícii 24/7

Podrobný popis

FAR CRY 6

V hre Far Cry 6 sa ponoríš do chaotického sveta modernej partizánskej revolúcie. Vydaj sa do napínavého boja proti Antonovmu režimu v bujných džungliach i hustých mestách ako Dani Rojas – miestny Yaran, ktorý sa ocitol uprostred všetkého toho chaosu. V boji využi arzenál jedinečných zbraní, vozidiel a zvieracích spoločníkov a staň na čele revolúcie, ktorá vypáli tyranský režim do základov.

 


 

ROZERVANÁ YARA

Úplne prvýkrát v sérii Far Cry si uži rušné hlavné mesto: Esperanza. Zvrhni Antona zo sídla moci tak, že zostaneš v utajení, alebo sa pustíš do otvoreného boja proti Antonovej armáde na uliciach. Preskúmaj doteraz to najrozsiahlejšie ihrisko Far Cry a zjednoť revolúciu v džungliach, na plážach av mestách v celom ostrovnom národe.


 

STAŇ SA PARTYZÁNOM

Skoč do chaotického partizánskeho boja v srdci revolúcie. Keď má nepriateľ početnú i palebnú prevahu, každý partizán sa musí stať jednomužnou armádou. Žiadny partizán by nemal byť sám, a tak sa spoj s úplne novým zvieracím spoločníkom, ako je rozkošný jazvečík Chorizo, ktorého nedokáže ignorovať žiadny vojak.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: