Farming Simulator 22 Platinum Edition CZ

Kód: PC0067
Neohodnotené
699 Kč –31 %
pc0067
699 Kč –31 % 482 Kč 482 Kč / 1 ks
Skladom (elektronická distribúcia) (4 ks)
Možnosti doručenia

Ujmi sa úlohy moderného farmára a kreatívne vybuduj svoju farmu v troch rozmanitých amerických a európskych prostrediach. Farming Simulator 22 ponúka obrovskú rozmanitosť farmárskych aktivít. Súčasťou Platinum Edition je okrem základnej hry aj úplne nové rozšírenie Platinum Expansion, ktoré pridáva Silverrun Forest, novú mapu inšpirovanú severozápadom Severnej Ameriky.

Detailné informácie

Garancia doručenia
Garancia doručenia
digitálny kľúč najneskôr do 24 hodín
Darček zdarma
Darček zdarma
K vybraným hrám dostanete darček
Zákaznícky servis
Zákaznícky servis
Sme Vám k dispozícii 24/7

Podrobný popis

V hre Farming Simulator 22 Platinum Edition sa môžeš pustiť do poľnohospodárstva, lesníctva a chovu zvierat v jednej zo štyroch rôznorodých európskych a amerických oblastí. K dispozícii máš cez 500 skutočných vozidiel a strojov od viac ako 100 renomovaných poľnohospodárskych výrobcov z celého sveta

Nové herné mechaniky

Sezónne cykly ťa budú nútiť plánovať dopredu a prispôsobiť sa meniacim sa poveternostným podmienkam. Nové plodiny, napríklad hrozno a olivy, vyžadujú precíznu prácu so špecializovanými strojmi v úzkych pásoch, rôzne výrobné reťazce ti potom umožnia vybudovať poľnohospodárske impérium.

Ešte viac obsahu!

Súčasťou edície Platinum Edition je okrem rozsiahlej základnej hry aj úplne nové rozšírenie Platinum Expansion, ktoré pridáva Silverrun Forest, novú mapu inšpirovanú severozápadom Severnej Ameriky s husto zalesnenou krajinou a novými príležitosťami. Priprav si značkovače stromov a pusť sa do nových lesníckych misií alebo si dokonca postav loď v lodenici – Silverrun Forest ponúka množstvo zaujímavých miest a výrobných reťazcov, ktoré sa rozvíjajú podľa tvojich dodávok dreva.

Veľký výber strojov

Teš sa na veľký výber nových strojov od renomovaného švédskeho výrobcu Volvo, ktorý oslavuje premiéru v sérii Farming Simulator, a rozšír svoj vozový park o ďalšie stroje od značiek John Deere, Komatsu, Pfanzelt, Koller, Schwarzmüller, IMPEX a mnoho ďalších. Súčasťou rozšírenia je viac ako 40 skutočných vozidiel a strojov, ktoré obohatia a rozšíria možnosti farmárčenia a lesníctva – či už sa pustíš do virtuálneho farmárčenia sám alebo s priateľmi v hre pre viacerých hráčov.

Herný obsah:

  • Viac ako 100 skutočných značiek, novo aj Volvo a ďalšie značky!
  • Cez 500 skutočných vozidiel a strojov
  • Zahŕňa základnú hru a rozšírenie Platinum Expansion
  • 4 rôznorodé európske a americké oblasti
  • Veľké množstvo plodín, zvierat a stromov
  • Sezónne výzvy, výrobné reťazce, značenie stromov a ďalšie!
  • Hra pre viacerých hráčov s podporou Crossplay umožňuje kooperatívne farmárčenie
  • ModHub s bezplatným obsahom od komunity

Dodatočné parametre

Kategória: Počítačové hry (PC)
Dátum: 21.11.2021
Vývojár: Giants Software
Jazyk: English, German, Polish, France, Norway, Czech, Denmark, Netherland, Finland, Korean, Russia, Sweden, Chinese, Turkish, Hungary, Portuguese, Romanian
Online: Giants
Platforma: PC
Vydavateľ: Giants Software
Región: Global
Typ distribúcie: Elektronická licencia

Farming Simulator 22 Platinum Edition CZ

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: