FIFA 23 ENG

Kód: PC0011
1 hodnotenie
521 Kč 521 Kč / 1 ks
Skladom (elektronická distribúcia) (1 ks)
Možnosti doručenia

EA SPORTS FIFA 23 s technológiou HyperMotion2 prináša do virtuálnej verzie najpopulárnejšieho športu sveta ešte realistickejšiu hrateľnosť. Ďalej sa hráči môžu tešiť na mužský aj ženský šampionát FIFA World Cup, ktorý sa v priebehu sezóny objaví zadarmo vo FIFA 23. Zároveň nová FIFA obsahuje najväčší update ženského futbalu. Ďalšou novinkou je možnosť hrania naprieč platformami rovnakej generácie a množstvo ďalších lákadiel.

Detailné informácie

Garancia doručenia
Garancia doručenia
digitálny kľúč najneskôr do 24 hodín
Darček zdarma
Darček zdarma
K vybraným hrám dostanete darček
Zákaznícky servis
Zákaznícky servis
Sme Vám k dispozícii 24/7

Podrobný popis

EA SPORTS FIFA 23 prináša do najpopulárnejšej hry sveta ešte viac akcie a futbalového realizmu. Vylepšená technológia HyperMotion2 s dvojnásobným počtom nasnímaných pohybov zo skutočného sveta pomáha v každom zápase vytvoriť ozajstnejšie futbalové animácie ako kedykoľvek predtým. Vyskúšaj najväčšie futbalové turnaje na čele s mužským aj ženským šampionátom FIFA World Cup, ktorý sa objaví vo FIFA 23 v priebehu sezóny. Zahraj si vôbec prvýkrát – s podporou dedikovaných animácií technológie HyperMotion2 – za ženské kluby a využi možnosť hrania naprieč platformami, ktoré uľahčia meranie síl s priateľmi. Uži si nový spôsob hrania a budovania vysnívaného mužstva v režime FIFA Ultimate Team prostredníctvom Momentov FUT a prepracovaného systému súhry alebo preži svoje futbalové sny v móde Kariéra, kde definuješ svoju hráčsku osobnosť a povedieš tím v koži najslávnejších trénerských velikánov. V režimoch VOLTA FOOTBALL a Profi kluby predveď na ihriskách svoju osobnosť s novou úrovňou vlastných úprav a vyskúšaj vylepšený herný systém v uliciach aj na štadiónoch. Zahraj si najpopulárnejšiu hru sveta s viac ako 19 000 hráčmi a 700+ tímami na 100+ štadiónoch v rámci viac ako 30 ligových súťaží – vrátane Premier League, novej Barclays FA Women's Super League a France D1 Arkema s bezkonkurenčnou autenticitou vo FI FA.

HERNÉ NOVINKY

 • Technológia HyperMotion2 - Zásluhou dvojnásobného počtu nasnímaných zápasových dát prináša vylepšená technológia HyperMotion do FIFA 23 cez 6000 autentických animácií vytvorených z miliónov snímok z pokročilého nasnímania zápasu.
 • FIFA World Cup - Okus vrchol medzinárodného futbalu so šampionátmi FIFA World Cup Quatar 2022 a FIFA Women's World Cup Austrália a New Zealand 2023.
 • Ženský futbal - Zahraj si vôbec prvýkrát v histórii série EA SPORTS FIFA za ženské kluby. Pri vydaní FIFA 23 budú k dispozícii Barclays FA Women's Super League a Division 1 Arkema.
 • Herný systém - Nová mechanika streľby s aspektom rizika/odmeny, prepracované voľné kopy, penalty a rohy a realistickejšia fyzika sa pozitívne odrazí vo futbalovej rozmanitosti.
 • Tréningové centrum - Nový systém koučovania pomôže nováčikom a menej skúseným hráčom s predstavením základov hrateľnosti. Zlepši svoju hru prostredníctvom série výziev a kapitol.
 • Hranie naprieč platformami - Zahraj si 1 na 1 v režimoch FIFA Ultimate Team, On-line sezóny, Priateľské zápasy on-line a ďalšie proti priateľom na rôznych platformách zásluhou novinky vo FIFA 23 v podobe hrania naprieč platformami.
 • FIFA 23 Ultimate Team - Momenty FUT a prepracovaný systém súhry prinášajú nový spôsob hrania a budovania vysnívaného tímu. Do najobľúbenejšieho režimu série dorazia aj nové IKONY a predmety z edície Hrdinovia FUT.
 • Režim Kariéra - V doposiaľ najautentickejšom režime Kariéra v histórii série FIFA definuj svoju hráčsku osobnosť, veď tím v koži najslávnejších trénerských velikánov a uži si nový spôsob hrania s novinkou Hrateľné najlepšie momenty.
 • Profi kluby - Predveď na ihriskách svoju osobnosť s novou úrovňou vlastných úprav, prepracovanými zápasmi „drop-in“, novými vylepšeniami a ďalšími lákadlami.
 • VOLTA FOOTBALL - Spoj sily s priateľmi alebo komunitou VOLTA FOOTBALL a vyjadri svoj štýl v nových a vylepšených VOLTA Arcades s bohatšou ponukou prispôsobenia vlastnej postavy.
 • Autenticita - Zahraj si najpopulárnejší šport sveta vo FIFA 23 s viac ako 19 000 hráčmi a 700+ tímami na 100 štadiónoch v rámci viac ako 30 ligových súťaží.

HORE NA HRISTE S NOVOU SEZÓNOU 

TRÉNINGOVÉ CENTRUM

Nový systém koučovania pomôže nováčikom a menej skúseným hráčom s predstavením základov hrateľnosti. Zlepši svoju hru prostredníctvom série kapitol. Vyber si za trénera jednu z hviezd z obalu hry FIFA 23 - Sam Kerrovú, alebo Kyliana Mbappého. Potom zapracuj na svojom futbalovom ume v rámci odporúčaných hier a nechaj si od neho/nej poradiť na základe svojich výkonov a podrobných vysvetlení jednotlivých zručností, ktoré ti pomôžu pozdvihnúť hru na novú úroveň.

FIFA WORLD CUP

Zakús vrchol mužského i ženského medzinárodného futbalu vo FIFA 23 so šampionátmi FIFA World Cup Qatar 2022 a FIFA Women's World Cup Austrália a New Zealand 2023.

ŽENSKÝ FUTBAL

Zahraj si vôbec po prvýkrát v histórii série EA SPORTS FIFA za ženské kluby. Pri vydaní FIFA 23 budú k dispozícii Barclays FA Women's Super League a Division 1 Arkema.

HRANIE NAPRÍČ PLATFORMAMI

FIFA 23 ponúka možnosť hrania naprieč platformami rovnakej generácie, takže môžete hrať spoločne proti priateľom na rôznych platformách.

 

ZNÁMY A VYLEPŠENÝ OBSAH 

VYLEPŠENÝ ZÁŽITOK Z HRACIEHO DŇA

Vychutnaj si napätie zápasového dňa s novinkami, ktoré posúvajú atmosféru a kvalitu audiovizuálneho spracovania zápasu vo FIFA 23 na novú úroveň.

 • Záznamy v RR s HyperMotion2: Opakované záznamy a priehľadové okno v rozšírenej realite s podporou technológie HyperMotion2 ti prinesú viac informácií počas opakovačiek striel a voľných kopov.
 • Predzápasové prípravy: Scény na štadióne i mimo neho sálajúcou energiou umocňujú atmosféru a dramatickosť súbojov o titul, „šesťbodových“ zápasov, pohárových finále a ďalších stretnutí.
 • Hyperrealistické ihrisko: Vďaka obrovskému skoku vo vizuálnej kvalite vyzerá ihrisko vo FIFA 23 lepšie ako kedykoľvek predtým.

FIFA ULTIMATE TEAM

Vybuduj si vysnívané mužstvo a pomer sily s ostatnými v najobľúbenejšom režime série FIFA. Vyber si z tisícov hráčov a nespočetných spôsobov, ako si upraviť tím na ihrisku aj mimo neho. Či už dáš prednosť sólovému hraniu v Squad Battles, spoločným zápasom v kooperatívnom FUT, On-line či Division Rivals, alebo zápolenia s najlepšími vo FUT Champions, FIFA Ultimate Team (FUT) ťa po celú sezónu prepojí s herným svetom prostredníctvom rozmanitého obsahu vychádzajúceho zo skutočných výkonov a súťaží, vrátane UEFA Champions League, UEFA Europa League alebo CONMEBOL Libertadores.

Novinkami FUT 23 sú scenárový režim Momenty FUT, prepracovaný systém súhry poskytujúci väčšiu flexibilitu pri tvorbe mužstva, hranie naprieč platformami uľahčujúce hranie s priateľmi a nájdenie tvojho ďalšieho zápasu a ďalšie lákadlá.

REŽIM KARIÉRA

Definuj svoju osobnosť a hrací deň a preži futbalové sny v režime Kariéra vo FIFA 23 s autentickým zážitkom v podobe niektorých z najznámejších futbalových turnajov a líg, vrátane UEFA Champions League a UEFA Europa League, CONMEBOL Libertadores, Premier League, Bundesligy, LaLi ďalších.

PROFI KLUBY a VOLTA FOOTBALL

Vnes na ihrisko vo FIFA 23 viac osobnosti, či už ide o štadióny v režime Profi kluby, alebo pouličné plácky vo VOLTA FOOTBALL. Nový zdieľaný vstupný bod približuje zážitok z Profi klubov a VOLTA FOOTBALL, vďaka čomu môžeš v oboch spomínaných režimoch hrať s rovnakou postavou, rozvíjať ju a prispôsobovať. ZB z Profi klubov tak budeš získavať bez ohľadu na to, ktorý mód hráš.

BEZKONKURENČNÁ AUTENTIČNOSŤ

Vyskúšaj bezkonkurenčnú autentickosť a spracovanie futbalu vo FIFA 23 za sprievodu tých najväčších futbalových hviezd a tímov, vrátane viac ako 19 000 hráčov a 700+ tímov na 100+ štadiónoch v rámci viac ako 30 ligových súťaží. FIFA 23 je jedinou hrou, kde si môžeš zahrať kultové UEFA Champions League, UEFA Europa League, UEFA Europa Conference League, CONMEBOL Libertadores, CONMEBOL Sudamericana, Premier League, Bundesligu alebo LaLigu Santander a vôbec po prvýkrát Barclays FA Women.

HERNÝ SYSTÉM 

TECHNOLÓGIA HYPERMOTION2

Vďaka vylepšeniam revolučnej technológie HyperMotion pre sériu EA SPORTS FIFA sa FIFA 23 môže pochváliť viac ako 6000 autentickými futbalovými animáciami, ktoré zaručujú realizmus pri každom kroku na ihrisku vo FIFA 23:

 • Pokročilé nasnímanie zápasu 11 na 11: Obleky Xsens umožňujú nahrávať milióny dátových bodov od profesionálnych futbalistov hrajúcich skutočné zápasy 11 na 11 vo vysokej intenzite.
 • Strojové učenie: Pokroky v špičkovom a patentovanom algoritme strojového učenia prináša futbalový realizmus do väčšieho počtu situácií vo FIFA 23.
 • Autentický pohyb celého tímu: Pohybové dáta hráčov a hráčok urobené z ďalších dvoch zápasov 11 na 11 s využitím oblekov Xsens priamo na ihrisku vedú k ešte prirodzenejším animáciám vo FIFA 23.
 • Vylepšenie ženského futbalu: Špecializované pokročilé nasnímanie zápasu 11 na 11 dodá ženskému futbalu vo FIFA 23 na autenticite zásluhou realistických animácií vychádzajúcich z pohybu skutočných futbalistiek.
 • Technický driblink: Úplne nový systém driblinku umožňuje útočníkom inteligentnejšie vypočítať cestu k lopte.
 • Tieňovanie a strojové učenie: Technológia strojového učenia spracováva informácie zo skutočných defenzívnych situácií a pohybu z pokročilého nasnímania zápasu 11 na 11.
 • Akcelerácia: Nové mechaniky zrýchlenia prinášajú novú úroveň osobnosti, s akou hráči dosiahnu svoju maximálnu rýchlosť vo FIFA 23.
 • Plynulá streľba: Nové animácie s podporou technológie HyperMotion2 umožňujú prirodzenejší prechod medzi kontrolou lopty a streľbou.
 • Kinetický brankár vs. hlavičkové súboje: Vývoj technológie interakcie dvoch hráčov synchronizuje animácie futbalistov v situáciách, keď brankári vyskakujú na centrá proti útočiacim súperom.

ĎALŠIE VYLEPŠENÉ HERNÉ SYSTÉMY

Uži si vo FIFA 23 realistickejší futbalový zážitok zásluhou noviniek v hrateľnosti ako streľba s aspektom rizika/odmeny, prepracované mechaniky voľných kopov, penált a rohov a väčšia futbalová rozmanitosť.

 • Razantné strely: Nová mechanika streľby s dôrazom na zručnosti hráčov a aspektom rizika/odmeny prináša do hry najtvrdšie a najpôsobivejšie strely. Vytvor si priestor mimo dosahu obrancov, vyber si miesto a aktiváciou razantnej strely vyšli na súperovu bránku tvrdú ranu.
 • Prepracované štandardné situácie: Prepracovanie štandardných situácií ti zaručí väčšiu kontrolu nad voľnými kopmi, penaltami a rohmi. Môžeš si vybrať miesto kontaktu s loptou, čo ovplyvní jeho smer, trajektóriu, zakrútenie a ďalšie vlastnosti.
 • Fyzika na ihrisku: Vylepšená fyzika vo FIFA 23 prináša rad prirodzenejších a realistickejších interakcií na ihrisku.
 • Fyzika interakcií so sieťou: Nová fyzika bránkových sietí reaguje na pohyb hráčov.
 • Povedomie hráčov: Nový systém predpovedania kolízií zlepšuje povedomie hráčov na ihrisku.
 • Futbalová rozmanitosť: Nové animácie a mechaniky prinášajú do FIFA 23 prirodzenejšiu futbalovú rozmanitosť a približujú hru skutočnému svetu.
 • Streľba: Vyskúšaj rôzne trajektórie striel vrátane prízemných, padajúcich, skákajúcich a rybičiek.
 • Bránenie: Dôrazné sklzy s odkopom lopty, fyzické zákroky a obranné zákroky pätičkou.
 • Prihrávky: Nové typy prihrávok rozširujú paletu možností, ako nájsť spoluhráčov. Prihrávaj vonkajším priehlavkom, efektne pätičkou, z voleja as využitím nových animácií odkopov lopty.
 • Taktické povedomie hráčov riadených hrou: Vďaka taktickým vylepšeniam budú súperovi riadenia hrou lepšie reagovať na situáciu na ihrisku.

Dodatočné parametre

Kategória: Počítačové hry (PC)
Dátum: 29.09.2022
Developer: EA Romania, EA Vancouver
Jazyk: English
Online: EA app
Platforma: PC
Publisher: Electronic Arts
Región: Global
Typ distribúcie: Elektronická licencia

FIFA 23 ENG

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: