Flight Simulator

Kód: PC0344
Neohodnotené
1 243 Kč 1 243 Kč / 1 ks
Skladom (elektronická distribúcia) (5 ks)
Možnosti doručenia

Vzlietni do nebies a spoznaj kúzlo lietania v novej generácii leteckého simulátora Microsoft Flight Simulator. Zasadni do detailne prepracovaného kokpitu vysoko presných modelov lietadiel, od ľahkých až po dopravné kolosy, v novej generácii leteckého simulátora. Svet máš na dosah ruky. Microsoft Flight Simulator obsahuje 20 detailne prepracovaných lietadiel s jedinečnými letovými modelmi a 30 ručne vytvorených letísk

Detailné informácie

Garancia doručenia
Garancia doručenia
digitálny kľúč najneskôr do 24 hodín
Darček zdarma
Darček zdarma
K vybraným hrám dostanete darček
Zákaznícky servis
Zákaznícky servis
Sme Vám k dispozícii 24/7

Podrobný popis

HERNÝ OBSAH:

 

  • Preskúmaj svet – Cestuj úžasne detailným svetom s viac ako 2 miliónmi miest, 1,5 miliardami budov, skutočnými horami, cestami, stromami, riekami, zvieratami, dopravou atď.
  • Získaj svoje krídla – Zdokonaľuj svoje schopnosti pilota v rôznych strojoch, od ľahkých jednomiestnych lietadiel až po veľké komerčné lietadlá, v simulácii, ktorá sa tvojim schopnostiam prispôsobí pomocou interaktívnej asistencie so zvýraznením prístrojov kontrolnými zoznamami.
  • Vyskúšaj svoje schopnosti – Lietaj cez deň aj v noci vo svete, kde sa rýchlosť a smer vetra, teplota, vlhkosť, dážď aj svetlo mení dynamicky v reálnom čase.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: