Gangs of Sherwood

Kód: PC0383
Neohodnotené
316 Kč –5 %
PC0383
316 Kč –5 % 298 Kč 298 Kč / 1 ks
Skladom (elektronická distribúcia) (5 ks)
Možnosti doručenia

Gangs of Sherwood je kooperatívna akčná hra pre 1–4 hráčov odohrávajúcich sa v novom poňatí sveta Robina Hooda. Vďaka moci Kameňov mudrcov sú vojská šerifa z Nottinghamu silné ako nikdy a ľud Anglicka je utláčaný viac ako kedykoľvek predtým.

Detailné informácie

Garancia doručenia
Garancia doručenia
digitálny kľúč najneskôr do 24 hodín
Darček zdarma
Darček zdarma
K vybraným hrám dostanete darček
Zákaznícky servis
Zákaznícky servis
Sme Vám k dispozícii 24/7

Podrobný popisGangs of Sherwood je kooperatívna akčná hra pre 1–4 hráčov odohrávajúcich sa v novom poňatí sveta Robina Hooda. Vďaka moci Kameňov mudrcov sú vojská šerifa z Nottinghamu silné ako nikdy a ľud Anglicka je utláčaný viac ako kedykoľvek predtým.

Postav sa do čela vzbury

Hraj za Robina, Marianu, brata Tucka alebo Malého Johna, štyroch hrdinov s jedinečnými, plne prispôsobiteľnými hernými štýlmi, a vydaj sa drancovať bohatstvo, ktoré neskôr rozdáš chudobným. Od Sherwoodského lesa až po šerifov lietajúci hrad ti cestu vpred zatarasia hordy nepriateľov. Kombinuj bojové štýly rôznych hrdinov, aby si prekazil tyranove plány, mohol sa stretnúť s efektívnejšími vojakmi, hrozivými vojnovými strojmi a desivými bossmi, na ktoré pri svojom postupe nevyhnutne narazíš.

Ber bohatým, aby si mohol dávať chudobným... A zaobstarať si výbavu!

Zlepši si reputáciu zachraňovaním nevinných životov a rozdávaním koristi ľuďom. Tým odomkneš nové vylepšenia, a ešte ničivejšie kombá. Utrácaj zvyšných zlatiek u obchodníkov, aby si si vylepšil vybavenie a prispôsobil svoje schopnosti svojmu štýlu boja.

Kooperatívna akcia až pre 4 hráčov

Rob čoraz pôsobivejšie kombá a spolupracuj s ostatnými členmi svojho tímu. Časom sa naučíš kombá, ktoré ti prinesú maximálny pôžitok. Zíď sa s priateľmi vo svojom úkryte a určite najlepšiu stratégiu ešte pred misiou. Potom si všetko môžete vyskúšať na bojovom poli.

Dodatočné parametre

Kategória: Počítačové hry (PC)
Dátum: 30.11.2023
Vývojár: Appeal Studios
Jazyk: English, Spanish, France, German, Italian, Cina, Korea, Japan, Norway
Online: Steam
Platforma: Capcom
Vydavateľ: Nacon
Región: Global
Typ distribúcie: Elektronická licencia

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: