Hell Let Loose

Kód: PC0199
Neohodnotené
678 Kč 678 Kč / 1 ks
Skladom (elektronická distribúcia) (>5 ks)
Možnosti doručenia

Pripojte sa k Hell Let Loose – hardcore strieľačke z pohľadu prvej osoby zasadenej do obdobia druhej svetovej vojny s epickými bitkami 100 hráčov s pechotou, tankami, delostrelectvom, dynamicky sa meniacou frontovou líniou a jedinečnou metahrou inšpirovanou RTS založenými na zdrojoch.

Detailné informácie

Garancia doručenia
Garancia doručenia
digitálny kľúč najneskôr do 24 hodín
Darček zdarma
Darček zdarma
K vybraným hrám dostanete darček
Zákaznícky servis
Zákaznícky servis
Sme Vám k dispozícii 24/7

Podrobný popis

Bojujte v najikonickejších bitkách západného frontu, vrátane Carentanu, Omaha Beach a ďalších. Toto je boj v úplne novom meradle... s ťažkopádnymi tankami dominujúcimi na bojisku, kľúčovými dodávateľskými reťazcami zásobujúcimi frontové línie, ste kolieskom v stroji kolosálneho kombinovaného zbrojenia. Hell Let Loose vás uvedie do chaosu vojny, doplnené hlboko ovládanými vozidlami, dynamicky sa vyvíjajúcou prednou líniou a zásadnou hrateľnosťou.

Epické divadlo vojny

Vydajte sa na bojisko v multiplayeri 50 vs 50 naprieč obrovskými mapami. Vyberte si jednu zo 14 hrateľných rolí v rámci pechotných, prieskumných a obrnených jednotiek, z ktorých každá je vybavená rôznymi zbraňami, vozidlami a vybavením. Hrajte za dôstojníka, zveda, guľometníka, medika, inžiniera, veliteľa tanku a ďalšie a zažite každý aspekt boja druhej svetovej vojny.

Hardcore hrateľnosť

Srdcom zážitku Hell Let Loose je, že vás pustí na viac ako 9 ikonických bojísk druhej svetovej vojny - ako je pláž Omaha, Carentan a Foy. Historické vozidlá, zbrane, uniformy sú do detailov prepracované a boj je rovnako brutálny a krvavý ako v ten deň. Boj sa odohráva na obrovských mapách vo veľkom meradle zo skutočných bojových miest, znovu vytvorených pomocou archívnych leteckých snímok a satelitných snímok v úžasných detailoch pomocou Unreal Engine 4.

Bojujte spolu – vyhrajte spolu

V hre Hell Let Loose je tímová práca ústredným prvkom hry. Komunikácia je nevyhnutná. Hráči spolupracujú pod vedením dôstojníkov a ich veliteľa, aby obsadili strategické ciele na bojisku a ovládli opozíciu. Hell Let Loose je hra, ktorá vyžaduje tímovú prácu a komunikáciu nielen na víťazstvo, ale aj na prežitie.

Vlastnosti:

  • Bojujte v epických bitkách 50 vs 50 pre viacerých hráčov
  • Dva odlišné herné módy – Offensive a Warfare
  • 9 máp s obrovskými lokáciami
  • Rôzne role: Dôstojník, Medic, Machinegunner, Commander, Crewman, Sniper, atď…
  • Hra vyžaduje tímovú prácu

Dodatočné parametre

Kategória: Počítačové hry (PC)
Dátum: 06.06.2019
Vývojár: Black Matter Pty Ltd
Jazyk: Chinese, English, French, German, Polish, Portuguese, Russian, Spanish
Online: Steam
Platforma: PC
Vydavateľ: Team17 Digital Ltd
Región: Europe
Typ distribúcie: Elektronická licencia

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: