Helldivers 2

Kód: PC0187
Neohodnotené
909 Kč 909 Kč / 1 ks
Skladom (elektronická distribúcia) (2 ks)
Možnosti doručenia

Vrhni sa v kooperatívnej strieľačke z pohľadu tretej osoby do frenetického boja za slobodu v nepriateľskej galaxii. V tejto kooperatívnej strieľačke pre viacerých hráčov spojíš sily až s tromi priateľmi, s ktorými sa postavíš mimozemskej pohrome, ktorá ohrozuje bezpečie tvojej domovskej planéty Super Zeme.

Detailné informácie

Garancia doručenia
Garancia doručenia
digitálny kľúč najneskôr do 24 hodín
Darček zdarma
Darček zdarma
K vybraným hrám dostanete darček
Zákaznícky servis
Zákaznícky servis
Sme Vám k dispozícii 24/7

Podrobný popis


Vži sa do úlohy Helldiverov, elitnej triedy vojakov, ktorých úlohou je šíriť mier, slobodu a riadenú demokraciu pomocou tých najväčších, najstrašnejších a najvýbušnejších nástrojov celej galaxie. Helldiveri sa na žiadnu planétu nevydajú bez riadnych záloh, ale na tebe je rozhodnúť, kedy a ako ich privolať. Nielenže budeš mať k dispozícii množstvo supersilných primárnych zbraní a prispôsobiteľných výstrojov, ale tiež možnosť počas hry vyvolať množstvo podporných manévrov.

Bojuj za Super Zem!

Sloboda. Mier. Riadená demokracia. Tvoje práva ako obyvateľov Super Zeme. Kľúčové piliere našej civilizácie sú pod útokom smrtonosných mimozemských bytostí, ktoré sa sprisahali, aby zničili celú planétu a všetky hodnoty spoločnosti, ktorá ju obýva. Helldiveri v tejto galaktickej vojne musia prevziať úlohu mierových síl a chrániť svoju domovskú planétu, šíriť posolstvo demokracie a silou odraziť všetkých nepriateľov.

Ujmi sa supermocných zbraní!

Rozhoduj, akým spôsobom zlikvidovať každého nepriateľa, na čo ti poslúži celý rad útočných i obranných nástrojov. Potrebuješ jedným vrhom zlikvidovať masívny nápor Terminidov? Privolaj hellpod s 500kg náložou, ktorá za sebou zanechá len mŕtvoly v danej chvíli už oslobodených chrobákov. Potrebuješ vytvoriť obranný perimeter? Vytas sa s rozmiestňovačom protipechotných mín a podminuj bojisko.

Mier presne!

Hovorí sa, že s priateľmi ide všetko lepšie, zvlášť keď ide o likvidáciu nepriateľov slobody! Ale pozor: Hrá sa tu na maximálnom výzvu a spolupráci, takže vždy musíš dať pozor na streľbu do vlastných. Komunikuj so svojimi spolubojovníkmi a uisti sa, že tvoj arzenál likviduje len a iba tvojich protivníkov.

Dodatočné parametre

Kategória: Počítačové hry (PC)
Dátum: 08.02.2024
Vývojár: Arrowhead Game Studios
Jazyk: English, French, German, Italian, Portuguese, Spanish
Online: Steam
Platforma: PC
Vydavateľ: PlayStation PC LLC
Región: Europe
Typ distribúcie: Elektronická licencia

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: