Hello Neighbor 2

Kód: PC0068
Neohodnotené
119 Kč 119 Kč / 1 ks
Skladom (elektronická distribúcia) (>5 ks)
Možnosti doručenia

Hello Neighbor 2 je napínavá hororová hra, v ktorej sa snažíš odhaliť tajomstvo svojho desivého suseda bez toho, aby si pri tom bol pristihnutý. V pokračovaní, ktoré rozširuje pôvodnú, úspešnú hru vo všetkých mysliteľných smeroch, sa premeníš na miestneho investigatívneho novinára, ktorý túži prísť na kĺb vraždám a záhadným zmiznutím v zdanlivo pokojnom mestečku Raven Brooks.

Detailné informácie

Garancia doručenia
Garancia doručenia
digitálny kľúč najneskôr do 24 hodín
Darček zdarma
Darček zdarma
K vybraným hrám dostanete darček
Zákaznícky servis
Zákaznícky servis
Sme Vám k dispozícii 24/7

Podrobný popis

Myslíš si, že môžeš veriť svojim susedom? Tak to si na omyle…Tvojim ihriskom sa stáva celé mestečko a všetci jeho obyvatelia sa premieňajú na podozrivé. Na každom z nich je niečo podivné, len zatiaľ nedokážeš povedať čo presne. A tak musíš vziať rozum do hrsti, dôkladne naplánovať ďalší postup a pustiť sa do pátrania po stopách skrývajúcich sa za zatiahnutými závesmi tunajších rozmanitých domov.

Malebné mestečko

Prechádzaj sa ulicami sandboxového sveta Raven Brooks a pozoruj správanie jeho obyvateľov. Čo sa asi nachádza v podkroví domu vypchávača zvierat? Prečo istý gentleman s fúzikmi chodí každú noc do zábavného parku? Aké tajomstvo skrýva starostova pracovňa? To je len niekoľko z otázok, ktoré si možno začneš klásť.

Odhaľte veľké tajomstvo

Ako správny investigatívny novinár sa choď okolo, nazeraj do okien cudzích domov a pokus sa prísť na spôsob, ako prekabátiť ich obyvateľov, aby si zistil, čo skrývajú, a ulovil poriadneho sólokapra, ktorý vrhne svetlo na najstarostlivejšie strážené tajomstvá Raven Brooks. Háčik spočíva v tom, že každú postavu v Hello Neighbor 2 riadi umelá inteligencia, ktorá sa priebežne učí zo správania všetkých hráčov hrajúcich hru a tým obyvateľom Raven Brooks umožňuje ešte lepšie chrániť svoju uzavretú komunitu a jej tajomstvo…Strhneš závoj starostlivo haliace mestečko Raven Brooks? Prechytračíš svojho suseda a zistíš, čo skrýva? Nikto iný na to odvahu nemá...

Vlastnosti:

  • Skúmaj Raven Brooks a odhaľ všetky jeho tajomstvá. Prechádzaj sa slobodne ulicami mestečka - každý dom aj všetci obyvatelia sú tí plne k dispozícii.
  • Premeň sa na investigatívneho novinára – udeľ sa okolo a zisti, čo skrývajú tvoji susedia.
  • Dokážeš prekabátiť obyvateľov riadených pokročilou umelou inteligenciou, ktorá sa priebežne učí a zdokonaľuje a tým obyvateľom Raven Brooks umožňuje ešte lepšie chrániť svoje tajomstvá?
  • Jedine ty môžeš odkryť temnú stránku mestečka Raven Brooks!

Dodatočné parametre

Kategória: Počítačové hry (PC)
Dátum: 6.12.2022
Vývojár: Eerie Guest, tinyBuild
Jazyk: English, German, Poland, France, Spain, Italian, Brazilian, Czech, Japan, Korean, Russia, Chinese, Ukraian
Online: Steam
Platforma: PC
Vydavateľ: tinyBuild
Región: Global
Typ distribúcie: Elektronická licencia

Hello Neighbor 2

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: