Horizon Forbidden West Complete Edition

Kód: PC0271
Neohodnotené
1 084 Kč 1 084 Kč / 1 ks
Skladom (elektronická distribúcia) (5 ks)
Možnosti doručenia

Pripoj sa k hrdinke Aloy, ktorá sa vydáva do nádhernej, ale zároveň nebezpečnej pustiny, v ktorej sa skrýva tajuplná nová hrozba. Táto kompletná edícia ti umožní vychutnať si úspešnú hru Horizon Forbidden West vcelku as bonusovým obsahom, vrátane príbehového rozšírenia Burning Shores, ktoré nadväzuje tam, kde hlavná hra skončila.

Detailné informácie

Garancia doručenia
Garancia doručenia
digitálny kľúč najneskôr do 24 hodín
Darček zdarma
Darček zdarma
K vybraným hrám dostanete darček
Zákaznícky servis
Zákaznícky servis
Sme Vám k dispozícii 24/7

Podrobný popisPripoj sa k hrdinke Aloy, ktorá sa vydáva do nádhernej, ale zároveň nebezpečnej pustiny, v ktorej sa skrýva tajuplná nová hrozba. Táto kompletná edícia ti umožní vychutnať si úspešnú hru Horizon Forbidden West vcelku as bonusovým obsahom, vrátane príbehového rozšírenia Burning Shores, ktoré nadväzuje tam, kde hlavná hra skončila.
  • Vráť sa do postapokalyptického sveta ďalekej budúcnosti hry Horizon a preskúmaj vzdialené kraje, bojuj s väčšími a úchvatnejšími strojmi a spoznaj úžasné nové kmene.
  • Zemiera umiera Roztrúsené zvyšky ľudstva pustošia divoké búrky a nezastaviteľné pohromy, zatiaľ čo sa okolo ich osád zakrádajú hrozné nové stroje a život na Zemi smeruje k ďalšiemu vyhubeniu.
  • Teraz je na Aloy, aby odkryla tajomstvá ukryté za týmito hrozbami a obnovila poriadok a rovnováhu sveta.
  • Počas svojej náročnej výpravy sa bude musieť stretnúť so starými známymi, tvoriť aliancie so vzájomne bojujúcimi novými frakciami a odhaliť odkaz prastarej minulosti.

 

Vráť sa do známeho sveta

Odváž sa vstúpiť do rozľahlého otvoreného sveta - objav ďalekej kraja, nových nepriateľov, bohaté kultúry a pozoruhodné postavy.

 

Preskúmaj pustatinu

Veľkolepé pustatina – preskúmaj bujné lesy, prepadnuté mestá i impozantné pohoria Ameriky ďalekej budúcnosti.

Nebezpeční nepriatelia

Postav sa novým nebezpečenstvom – zapoj sa do strategických bitiek proti obrovským strojom i ľudským nepriateľom a využívaj zbrane, vybavenie a pasce vyrobené z nájdených dielov.

Odhal tajomstvo

Odhaľ znepokojujúce záhady – odhaľ tajomstvo bezprostredného kolapsu Zeme a odomkni skrytú kapitolu dávnej minulosti… ktorá Aloy raz a navždy zmení.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: