Hunt Showdown

Kód: PC0350
Neohodnotené
527 Kč –0 %
pc0350
527 Kč –0 % 524 Kč 524 Kč / 1 ks
Skladom (elektronická distribúcia) (1 ks)
Možnosti doručenia

Náš svet zamorili príšery a ich telá budú tvoja korisť v napínavej hre na lovca odmien z pohľadu prvej osoby od tvorcov Crysis. Ty a tvoj partner ste členmi tajnej loveckej spoločnosti, ktorá stopuje a zabíja príšery. Odmeny sú vysoké, avšak riziká tiež. Aj tá najmenšia chyba ťa bude stáť všetko – tvoju korisť, tvoje vybavenie, tvoj život i tvoju dušu

Detailné informácie

Garancia doručenia
Garancia doručenia
digitálny kľúč najneskôr do 24 hodín
Darček zdarma
Darček zdarma
K vybraným hrám dostanete darček
Zákaznícky servis
Zákaznícky servis
Sme Vám k dispozícii 24/7

Podrobný popis

LOV SPOLOČNE. ZEMRI SÁM.

Náš svet zamorili príšery a ich telá budú tvoja korisť v napínavej hre na lovca odmien z pohľadu prvej osoby od tvorcov Crysis.

KEĎ DVA LOVCI RISKUJÚ VŠETKO - Ty a tvoj partner ste členmi tajnej loveckej spoločnosti, ktorá stopuje a zabíja príšery. Odmeny sú vysoké, avšak riziká tiež. Aj tá najmenšia chyba ťa bude stáť všetko – tvoju korisť, tvoje vybavenie, tvoj život i tvoju dušu.

Niekto loví kvôli bohatstvu, iný kvôli moci. Niekto loví, aby ochránil ostatných, iní zase kvôli sláve. Svoju obeť musíš vystopovať v temnom a zradnom svete. Víťaz berie všetko. Kto zlyhá, pôjde rovno do pekla.

V TIEŇACH ČÍHAJÚ OBLUDNÁ MONSTRA. PODLA. SILNÁ. HLADOVÁ. Trpelivá. - Lovenie ako zábava je hra pre deti. Toto je ale iná hra - taká, v ktorej sú vysoké stávky a ešte vyššie odmeny. Budeš čeliť tvorom, ktoré chcú hodovať na tvojom tele a pohltiť tvoju dušu.

Všetko a všetci sú proti tebe – aj samotná krajina. Stačí jediná chyba, a zomrieš zabudnutý v špine. Kto uspeje, toho čaká nesmierne bohatstvo a sláva.

Z LOVCA SA STÁVA LOVENÝ - V TEMNOTE NIES SÁM - Ostatné lovci hľadajú rovnakú obeť ako ty a prahnú po rovnakej koristi. Keď sa im pripletieš do cesty, môže sa z teba stať ich cieľ. Keď sa necháš chytiť, vytrhnú ti trofej z tvojich chladných, mŕtvych rúk.

HERNÝ OBSAH:

 

  • Hra PvPvE založená na zápasoch: Vyšplhaj po rebríčku a bráň sa tým najlepším hráčom počas hry, ktorá trvá 20–40 minút.
  • Taktický sandbox: Zvoľ si vlastný herný štýl a rieš problémy, na ktoré narazíš, po svojom.
  • Otvorené mapy s vysokou znovuhrateľnosťou: Používaj nástroje, taktiku a rozmanité prostredie, aby si zvrátil priebeh boja vo svoj prospech.
  • Napínavá hra na prežitie: Bojuj o korisť proti ostatným tímom vo svete plnom umelej inteligencie, ktorá ti nedá vydýchnuť.
  • Vysoké riziko / vysoké odmeny: Hazarduj s vlastným životom. Získaj odmeny a vylepšenia, pamätaj ale, že čím lepšie na tom budeš, tým väčší budeš mať strach, že o svoju postavu navždy prídeš.
  • Svet plný neznáma: Ponor sa do bohatého, uveriteľného sveta plného temných podtónov, kde nebudeš vedieť, na čom si. Čo na teba čaká za ďalším rohom?

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: