Immortals of Aveum

Kód: PC0317
Neohodnotené
904 Kč –13 %
pc0317
904 Kč –13 % 786 Kč 786 Kč / 1 ks
Skladom (elektronická distribúcia) (>5 ks)
Možnosti doručenia

Privolaj svoju silu, zastav nekonečnú vojnu a zachráň ríše. IMMORTALS OF AVEUM je strieľačka s kúzlami pre jedného hráča z pohľadu prvej osoby, ktorá rozpráva príbeh Jaka, ktorý sa pripojí k elitnému poriadku bojových mágov s cieľom zachrániť svet na okraji priepasti. Osvoj si tri magické sily, zosielaj kúzla so smrtiacou schopnosťou a likviduj légie nepriateľov v hre, ktorá odporuje konvenciám toho, čo očakávame od strieľačiek z pohľadu prvej osoby.

Detailné informácie

Garancia doručenia
Garancia doručenia
digitálny kľúč najneskôr do 24 hodín
Darček zdarma
Darček zdarma
K vybraným hrám dostanete darček
Zákaznícky servis
Zákaznícky servis
Sme Vám k dispozícii 24/7

Podrobný popis


Ako vyrástol v bezmocnosti a biede v uliciach Serene a je takzvaným Nepredvídateľným – niekým, u koho sa neskôr v živote nečakane prejavia magické schopnosti. So svojím novo objaveným potenciálom je Ako neochotne vrhnutý do nekonečnej vojny ľudstva o kontrolu nad mágiou. Po storočiach patovej situácie medzi dvoma najmocnejšími kráľovstvami Aveumu teraz Rasharn dotlačil Lucium a jeho spojencov na pokraj síl. Na oboch stranách nekonečnej vojny proti sebe stoja mocní kúzelníci a légie vojakov. Ako spolu so svojím elitným poriadkom Nesmrteľných musia odhaliť tajomstvo znepokojivej minulosti Aveumu, inak nebude mať tento svet nádej na záchranu.

 
Staň sa bojovým mágom

Pridaj sa k radu Nesmrteľných, ochrancov-šampiónov Lucia, a staň sa Jakom, elitným Triarchom Magnusom. Zosilň kúzla so smrtiacou schopnosťou a likviduj légie nepriateľov v hre, ktorá odporuje konvenciám žánru FPS.

Osvoj si mágiu

Rýchly plynulý boj za pomoci kúziel z pohľadu prvej osoby, ktorý si ľahko osvojíš a ktorého majstrovské zvládnutie prináša uspokojenie. Základom tvojho útoku aj obrany bude mágia. Využívaj kreatívne všetky tri magické sily a buď odmenený za múdre reťazové útoky a dobre načasované protiútoky.

Arzenál kúziel

Odomkni a vylepši viac ako 25 kúziel a 80 talentov. Objavuj, upgraduj a vyrábaj stovky kusov kúzelného vybavenia. Potom zlaď svoj herný štýl so všetkými tromi magickými silami a staň sa tým najmocnejším Triarch Magnusom sveta Aveum.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Počítačové hry (PC)
Dátum: 22.08.2023
Vývojár: Ascendant Studios
Jazyk: English, Spain, France, Germany, Italy, Poland, China, Japan, Korea, Brazil, Spain
Online: EA app
Platforma: PC
Vydavateľ: Electronic Arts
Región: Europe
Typ distribúcie: Elektronická licencia

Immortals of Aveum

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: