Last Train Home

Kód: PC0228
Neohodnotené
499 Kč 499 Kč / 1 ks
Skladom (elektronická distribúcia) (>5 ks)
Možnosti doručenia

Hra Last Train Home predstavuje pôsobivý príbeh, ktorý vykresľuje skúsenosti vojakov československej légie a ich statočného boja v mene síl štátov Dohody počas prvej svetovej vojny. 

Detailné informácie

Garancia doručenia
Garancia doručenia
digitálny kľúč najneskôr do 24 hodín
Darček zdarma
Darček zdarma
K vybraným hrám dostanete darček
Zákaznícky servis
Zákaznícky servis
Sme Vám k dispozícii 24/7

Podrobný popis

Vydaj sa na zúfalú misiu vojnou zničenou nekonečnou pustatinou. Tvojím cieľom je dostať československých vojakov domov obrneným vlakom, ale cesta, ktorá ťa čaká, je plná nebezpečenstva. Vo víre brutálnej občianskej vojny medzi ruskou Červenou armádou a belogvardejcami si musí tvoja jednotka zachovať bojaschopnosť, pričom je nutné starať sa o to málo zdrojov, ktoré máš k dispozícii, a za každú cenu udržiavať dobrú morálku. Vyraz na cestu neutešenou a nemilosrdnou sibírskou krajinou, kde ťa kruté mrazy a neúprosná príroda doženie až na hranici síl. Zásoby a proviant sú takmer neexistujúce a mužstvo je vyčerpané, ale ty to nesmieš vzdať.

Počas cesty ohniskom konfliktu ťa obklopia hrôzy vojny. Osud tvojej légie závisí od akcií niekoľkých kľúčových vojakov pri bitkách v reálnom čase, ktoré rozhodnú o výsledku misie. Musíš múdro zvoliť taktiku a využiť všetky zručnosti, ktoré máš k dispozícii, nech ochrániš svoje mužstvo a úspešne zvládneš príslušnú misiu. Tvoje jednotky sa vďaka starostlivému tréningu a zdokonaľovaniu stanú skúsenou a schopnou légiou parťákov, bratov a sestier, pripravených čeliť všetkým výzvam, ktoré sa im postavia do cesty.

Osud tvojich spolubojovníkov určí rozhodnutie, aké počas cesty urobíš. Táto misia, ktorú inšpirovali historické udalosti spojené s československou légiou a jej odhodlaním vrátiť sa do novo vytvorenej republiky po prvej svetovej vojne, preverí odvahu a vôľu prežiť. Úspešné dosiahnutie cieľa hry Last Train Home je v tvojich rukách.

Rozhoduj o zapojení do bojov

Nasadzuj svoju jednotku a plň rôzne ciele v rade misií v reálnom čase, pri ktorých ťa špeciálne bojové zručnosti, plánovanie a špičková taktika dovedú k víťazstvu.

Zlepšuj výbavu a zručnosti svojich vojakov

Zdokonaľuj mužstvo odomknutím nových zručností a zhromažďovaním lepšej výstroje a výbavy: zisťuj ich príbehy, udeľuj medaily a pomáhaj im dosahovať vyššie hodnosti. Veď vojakov vo vlaku podľa ich civilných rolí. Je nutné vyrobiť veci, ošetriť zranených a pozdvihnúť morálku počas ťažkej cesty domov.

Upgraduj vlak a vydaj sa na Sibír

Odomkni celý potenciál obrneného vlaku tým, že budeš upgradovať vozidlá a lokomotívu a dohliadať na dôležité údržbové práce, ktoré zaistia jeho pojazdnosť. Zhromažďuj a vymieňaj zásoby, vytváraj si nových spojencov a poraď si s každou krízou, ktorá príde, hoci na rozľahlých snežných pláňach Sibíri zúri občianska vojna.

Dodatočné parametre

Kategória: Počítačové hry (PC)
Dátum: 28.11.2023
Vývojár: Ashborne Games
Jazyk: English, Spanish, France, German, Italian, Polish, Czech, Chinese, Kapan, Brasil, Russia
Online: Steam
Platforma: PC
Vydavateľ: THQ Nordic
Región: Europe
Typ distribúcie: Elektronická licencia

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: