Lies Of P

Kód: PC0201
Neohodnotené
880 Kč 880 Kč / 1 ks
Skladom (elektronická distribúcia) (2 ks)
Možnosti doručenia

Lies of P ukazuje klasický príbeh v temnom svetle a odohráva sa na sklonku 19. storočia. Prebudený tajomným hlasom, Pinocchio musí nájsť spôsob, ako zachrániť mesto Krat pred vydrancovaním bábkami. Pinocchio sa so svojim neobyčajným srdcom učí, ako sa stať skutočným človekom tým, že bude klamať. 

Detailné informácie

Garancia doručenia
Garancia doručenia
digitálny kľúč najneskôr do 24 hodín
Darček zdarma
Darček zdarma
K vybraným hrám dostanete darček
Zákaznícky servis
Zákaznícky servis
Sme Vám k dispozícii 24/7

Podrobný popis


Hra Lies of P ukazuje klasický príbeh v temnom svetle a odohráva sa na sklonku 19. storočia. Probudený tajomným hlasom, Pinocchio musí nájsť spôsob, ako zachrániť mesto Krat pred vydrancovaním bábkami. Pinocchio sa so svojim neobyčajným srdcom učí, ako sa stať skutočným človekom tým, že bude klamať.

Podstata boja

Unikátny bojový systém kombinovaný s rozhodovaním v zlomku sekundy znamená, že žiadna bitka nebude rovnaká. Používaj a ovládaj rôzne zbrane, bájne umenia a zbrane légií a zisti, aký je tvoj štýl. Potom... hlavne nikdy nestrácaj ostražitosť.

 

Veľký výber atrakcií

Krat je mesto plné bohatstva vďaka svojej automatizovanej bábkovej technológii. Skúmaj kedysi prosperujúce mesto a nájdi tajomstvo a prekvapenia, ktoré skrýva. Uži si nádhernú atmosféru konca 19. storočia a záhady, ktoré Krat predstavuje.

Systém klamstvo

Pinocchio musí klamať, aby sa stal človekom. Klame nielen preto, aby sa ochránil pred nepriateľmi, ale aj preto, aby zastavil utrpenie druhých. Pinocchio má srdce bábky, ale naučí sa myslieť a cítiť sa ako človek pomocou klamstva.

Dedičstvo minulosti

S každým krokom, ktorý v Lies of P urobíš, uvidíš odkazy na pôvodného Pinocchia. Mesto Krat, postavy, a aj tie najmenšie predmety odrážajú náš hlboký obdiv k nemu. Skúmaj a zaži náš pohľad na tento klasický príbeh.

Herný obsah:
  • Lies of P je akčné RPG založené na klasickom príbehu Pinocchia. Hraj za Pinocchia a vyrieš záhady a katastrofu, ktorá sa stala v meste Krat.
  • Počas cesty sa ocitneš v situácii, keď budeš musieť klamať, aby si ochránil seba alebo ostatných.
  • Pinocchiovo klamstvo je jedna z najdôležitejších skúseností, ktorú budeš mať. Zároveň to povedie Pinocchia k tomu, aby sa stal skutočným človekom.
  • V hre Lies of P sa hráči stretnú so známymi postavami, ktoré môžu byť buď spojencom, alebo nepriateľom.

Dodatočné parametre

Kategória: Počítačové hry (PC)
Dátum: 19.09.2023
Vývojár: Neowiz Games
Jazyk: English, Spanish, France, German, Poland, Chinese, Japan, Korean, Brasil, Russia
Online: Steam
Platforma: PC
Vydavateľ: NEOWIZ
Región: Europe
Typ distribúcie: Elektronická licencia

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: