Madden NFL 24

Kód: PC0356
Neohodnotené
755 Kč –3 %
pc0356
755 Kč –3 % 730 Kč 730 Kč / 1 ks
Skladom (elektronická distribúcia) (>5 ks)
Možnosti doručenia

Doveď svoj tím v režime Franchise k víťazstvu v Super Bowle, vybuduj špičkový Madden Ultimate Team, ovládni The Yard, staňte sa hviezdou v režime Face of the Franchise a predveď svoje X-Factors v SSKO

Detailné informácie

Garancia doručenia
Garancia doručenia
digitálny kľúč najneskôr do 24 hodín
Darček zdarma
Darček zdarma
K vybraným hrám dostanete darček
Zákaznícky servis
Zákaznícky servis
Sme Vám k dispozícii 24/7

Podrobný popis


Doveď svoj tím v režime Franchise k víťazstvu v Super Bowle, vybuduj špičkový Madden Ultimate Team, ovládni The Yard, staňte sa hviezdou v režime Face of the Franchise a predveď svoje X-Factors v SSKO.

 

Stretni sa jeden proti jednému v on-line a off-line zápasoch (v režime jedného i viacerých hráčov) alebo si zahraj sám off-line proti tímu riadenému hrou. Nastav si všetko od dĺžky štvrtín cez pravidlá až po štadión a dresy.


 

Franchise

Buduj svoj odkaz

Preži kompletnú kariéru v NFL ako hráč, tréner, alebo vlastník klubu v rámci režimu jedného alebo viacerých hráčov (s on-line prepojenými súťažami) a doveď svoj tím na slávu. Plánuj a premýšľaj budúce ťahy ako hlavný tréner v NFL so skautingom, správou tímu a každotýždenným stanovením stratégie, ktoré ti pomôžu doviesť organizáciu na vrchol. Hráčske stimuly ako lokalita tímu a požiadavky na plat ovplyvňujú rokovania o zmluvách v režime Franchise a zvyšujú napätie pri vyjednávaniach s voľnými hráčmi NFL.


 

Madden Ultimate Team

Tvorba tímu novej úrovne

Vďaka novým sezónam obsahu v priebehu celého roka môžeš rýchlejšie rozvíjať a vylepšovať svoju vysnívanú súpisku hviezd NFL a legiend Siene slávy. Maj vždy o čo hrať zásluhou výziev vo Field Passe, ktoré odomykajú odmeny do Madden Ultimate Teamu a pomáhajú ti zostaviť čo najsilnejší tím.


 

SSKO

Predveď svoje x-factors

Utvor tím a vyskúšaj rýchly kooperatívny eliminačný režim hry Madden NFL 24 s neustále aktívnymi superhviezdnymi schopnosťami X-Factor. Hraj krátke zápasy na unikátnych štadiónoch s dynamickými pravidlami a ikonami futbalovej kultúry.


 

The League

Zapíš sa do histórie

Vezmi NFL útokom na poste podľa vlastného výberu (QB, WR, RB, CB, MLB) vo vysnívanom tíme. Skvelými výkonmi na ihrisku získaj odmeny a postup na vyššie úrovne. Drive Goals a Drive Summaries ti umožnia vyladiť si herný zážitok a získať spätnú väzbu a odmeny na základe tvojich výkonov. Získaj výkonnostné bonusy z týždenných aktivít a tréningov medzi zápasmi, aby si na svojej ceste Road to 99 dosiahol maximálnu prestíž. Je načase ukázať všetkým, že patríš medzi najlepších hráčov NFL všetkých čias.


 

The Yard

Dominuj na ihrisku

Staň sa najlepším hráčom sveta v tomto zaujímavom hernom režime 6 na 6 a zahraj si na fantastických miestach po celom svete. Vystav na obdiv svoj štýl s najbombastickejším vybavením v hre. The Yard je plne integrovaný do režimu Face of the Franchise a ponúka ďalšie možnosti vývoja tvojej postavy.


 

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: