Manor Lords

Kód: PC0262
Neohodnotené
603 Kč 603 Kč / 1 ks
Skladom (elektronická distribúcia) (3 ks)
Možnosti doručenia

Manor Lords je strategická hra, v ktorej môžete prežiť život stredovekého šľachtica. Rozviňte svoju počiatočnú dedinu v rušné mesto, spravujte suroviny a produkčné reťazce a dobývajte nové územia.

Detailné informácie

Garancia doručenia
Garancia doručenia
digitálny kľúč najneskôr do 24 hodín
Darček zdarma
Darček zdarma
K vybraným hrám dostanete darček
Zákaznícky servis
Zákaznícky servis
Sme Vám k dispozícii 24/7

Podrobný popis

Manor Lords je strategická hra, v ktorej môžete prežiť život stredovekého šľachtica. Rozviňte svoju počiatočnú dedinu v rušné mesto, spravujte suroviny a produkčné reťazce a dobývajte nové územia.

Hra Manor Lords, inšpirovaná umením a architektúrou Frank neskorého 14. storočia, dáva prednosť historickej presnosti, kdekoľvek je to možné, čo má vplyv na herné mechanizmy aj grafiku. Bežné stredoveké klišé ustupujú historické presnosti, aby svet pôsobil autentickejšie, farebnejšie a vierohodnejšie.

Manor Lords poskytuje zážitok s budovaním mesta bez mriežok, s kompletnou slobodou umiestnenia a rotácie budov. Stavebné mechanizmy sú motivované rastom skutočných stredovekých miest a dedín, kedy sa utváranie a rozvoj osád riadili hlavnými obchodnými chodníkmi a krajinou.

Smerom od ústredného trhoviska vybudujte obytné, obchodné a priemyselné štvrte podľa prirodzeného rázu krajiny. Budujte farmy na základe úrodnosti pôdy, zakladajte loviská podľa výskytu zvierat a zaistite prístup k adekvátnym náleziskám surovín a lesom, aby ste mali suroviny potrebné na rast. Zakladajte obytné oblasti a sledujte, ako si vaši obyvatelia stavajú domy podľa historického systému, keď ľudia získavali pozemok výmenou za svoje služby. Každý región bude ďalej rozdelený podľa vašich ciest a priradeného priestoru a domy sa budú rozrastať podľa toho. Budujte prístavky za väčšími domami kvôli generovaniu príjmov a surovín, ktoré by inak neboli dostupné. Majitelia domov neplatia len dane – pestujú zeleninu, chovajú sliepky a kozy a inak zásobujú sami seba a ostatných mešťanov nevyhnutnými potrebami nad rámec toho, čo môžu poskytovať vami spravované farmy, pasienky a priemysel. Spravujte svoje osady podľa jedinečných požiadaviek a príležitostí každého ročného obdobia, užite si hojnosť, ktorú prinesú jarné dažde, a pripravte sa na krutú zimu plnú snehu.

Dodatočné parametre

Kategória: Počítačové hry (PC)
Dátum: 26.4.2024
Vývojár: Slavic Magic
Jazyk: English, French, German, Italian, Polish, Spanish
Online: Steam
Platforma: PC
Vydavateľ: Hooded Horse
Región: Europe
Typ distribúcie: Elektronická licencia

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: