Monster Energy Supercross 6

Kód: PC0177
Neohodnotené
691 Kč 691 Kč / 1 ks
Skladom (elektronická distribúcia) (3 ks)
Možnosti doručenia

A nielen to: prináša nové herné režimy, Supercross Park, Rhythm Attack, kompletný cross-play na konzolách a nový systém online hodnotenia, takže ponúkne doposiaľ najrealistickejšiu, a napriek tomu prístupnú kapitolu .

 

Detailné informácie

Garancia doručenia
Garancia doručenia
digitálny kľúč najneskôr do 24 hodín
Darček zdarma
Darček zdarma
K vybraným hrám dostanete darček
Zákaznícky servis
Zákaznícky servis
Sme Vám k dispozícii 24/7

Podrobný popis

JAZDU SI MÔŽE UŽIŤ KAŽDÝ

Hra svoje dvere otvára hráčom všetkých úrovní schopností ako nikdy predtým. Začiatočnícki pretekári aj ostrieľaní hráči v Supercross 6 nájdu to, čo majú radi. Vďaka cenným tipom od nového trénera Jeremyho McGratha a lekciám na Supercross Academy bude prístup k základom pre nováčikov jednoduchší, zatiaľ čo skúsení hráči nájdu cestu k svojmu kompletnému potenciálu.

SLÁVA A ZÁBAVA V DOKONALEJ ROVNOVÁHE

Súťažte proti Tomacovi, Andersonovi, Stewartovi a všetkým ďalším slávnym pretekárom z oficiálnych majstrovstiev 2022, rozvíjajte svoju kariéru a vyšplhajte po rebríčku až k titulu šampióna. A keď budete potrebovať rýchlu injekciu adrenalínu, užite si napínavé preteky 1v1 vďaka novému režimu Rhythm Attack, alebo vyzvite svojich kamarátov v dueloch na rozdelenej obrazovke. Potom si dajte prestávku od náročnej konkurencie a objavte nový obrovský Supercross Park s 5 rôznymi oblasťami, ktoré preveria vaše schopnosti alebo vám obnovia dokonalú kondíciu pomocou výziev týkajúcich sa systému Rider Shape.

VIAC AKO KEDY POR PLATÍ, ŽE TOHĽO JE VAŠA CESTA

Prispôsobte si závodné pomôcky a upravte si zatáčanie, brzdy a plyn a kalibrujte schopnosti svojho pretekára pomocou stromu schopností, aby váš zážitok zodpovedal vašej predstave o zábave. Potom vyjadrite svoj štýl pomocou stoviek kozmetických možností pre svojho pretekára a motorku. Popustite uzdu kreativity pomocou editora helmy a uznávaného editora tratí, zdieľajte svoje návrhy a trate online – naprieč všetkými platformami – alebo si stiahnite tie, ktoré sa vám páčia najviac!

Dodatočné parametre

Kategória: Počítačové hry (PC)
Dátum: 09.03.2023
Vývojár: Milestone S.r.l.
Jazyk: English, French, German, Italian, Spanish
Online: Steam
Platforma: PC
Vydavateľ: Milestone S.r.l.
Región: Global
Typ distribúcie: Elektronická licencia

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: