Mount and Blade 2 Bannerlord

Kód: PC0370
Neohodnotené
618 Kč –1 %
pc0370
618 Kč –1 % 606 Kč 606 Kč / 1 ks
Skladom (elektronická distribúcia) (3 ks)
Možnosti doručenia

Mount & Blade II: Bannerlord je veľmi očakávané pokračovanie úspešnej stredovekej bojovej simulácie a hry na hrdinov Mount & Blade: Warband. Hra je zasadená do obdobia pred 200 rokmi a rozširuje detailný súbojový systém aj svet Calradie. Bombarduj horské pevnosti pomocou obliehacích strojov, vybuduj tajnú zločineckú ríšu v zapadnutých mestských uličkách alebo sa vrhni do chaotických bitiek v rámci výpravy za mocou

Detailné informácie

Garancia doručenia
Garancia doručenia
digitálny kľúč najneskôr do 24 hodín
Darček zdarma
Darček zdarma
K vybraným hrám dostanete darček
Zákaznícky servis
Zákaznícky servis
Sme Vám k dispozícii 24/7

Podrobný popis

Rohy dujú, vrany sa zlietajú. Ríša je rozorvaná občianskou vojnou. Za hranicami vznikajú nové kráľovstvá. Chopte meč, navleč si zbroj, povolaj stúpencov a vyraz dopredu za víťazstvom a slávou na bojisku Calradie. Upevni svoju vládu a vytvor nový svet z popola toho starého.


 

Strategické / akčné RPG

Vyraz na bojisko a uži si brutálne stredoveké súboje z pohľadu prvej alebo tretej osoby so stovkami jednotiek na obrazovke, pričom každá sa riadi vlastnou prepracovanou umelou inteligenciou. Skúmaj, podnikaj nájazdy a dobývaj po celom rozsiahlom kontinente Calradie a rob si v priebehu hry priateľov i nepriateľov. Daj dohromady vlastnú armádu a veď ju do boja, veľ svojim vojakom v bojovej vrave a bojuj po ich boku.

Sandboxová kampaň pre jedného hráča

Hraj po svojom! Naplánujtsi vlastnú cestu k moci v dynamickom sandboxovom dobrodružstve, kde žiadne dva priechody hrou nie sú rovnaké. Porážaj nepriateľov pomocou sofistikovaného a intuitívneho súbojového systému, ktorý sa ľahko naučíš, ale ťažko ovládneš.

Rozsiahly editor postavy a systém rozvoja

Vytvor si vlastnú postavu a rozvíjaj ju podľa svojho herného štýlu. Vylepšuj si schopnosti pomocou praktických úkonov a získaj prístup k celému radu perkov, ktoré predstavujú tvoje majstrovstvá v danom odbore.

Realistická ekonomika

Sleduj, ako sa mení dostupnosť tovaru v simulovanej feudálnej ekonomike, kde cena všetkého od kadidiel po vojnové kone plynule reaguje na ponuku a dopyt. Obráť anarchiu vo svoj prospech tak, že ako prvý dovezieš obilie do hladujúceho mesta po obliehaní alebo znovu otvoríš obchodnú cestu, na ktorej vyčíňajú banditi.

Herné režimy pre viacerých hráčov

Prever svoju taktickú zdatnosť a bojové schopnosti proti hráčom z celého sveta v celom rade rôznych herných režimov pre viacerých hráčov – od malých potýčok až po obrovské epické obliehania so stovkami účastníkov.

Rozsiahle možnosti modifikácií

Uprav si herný zážitok a uži si úplne nové dobrodružstvo z vlastnej tvorby. Engine a nástroje použité na vývoj Mount & Blade II: Bannerlord sú voľne dostupné pre komunitu, takže tvorcovia modifikácií môžu vytvoriť vlastnú interpretáciu Calradie a vlastné svety!

Nevypĺňajte toto pole:
A Avatar autora 12.7.2024 18:51
Hi there tophry.sk admin, Eager to accelerate your online sales and witness remarkable growth? Say goodbye to product testing, raise your conversion rate, and generate a surge of leads using our comprehensive suite of tools and resources. From AI-powered product selection to conversion-focused page builders, solid supplier relationships, and authentic traffic building, we offer all the essentials for success in the competitive e-commerce landscape. Plus, you'll get expert guidance and tips to help you at each step. No frills, just useful info you can put into practice immediately. Prepared to elevate your e-commerce business? ++ Discover: https://bit.ly/winners-now and uncover the keys to e-commerce success. Warm Regards, Aspazian Silviu aspazian.silviu@winners-now.vip
Odpovedať