NBA 2k24 (Black Mamba Edition)

Kód: PC0320
Neohodnotené
625 Kč 625 Kč / 1 ks
Skladom (elektronická distribúcia) (4 ks)
Možnosti doručenia

Chopte sa svojho tímu a zažite minulosť, súčasnosť a budúcnosť hoops kultúry v NBA 2K24. Vychutnajte si čistú, autentickú akciu a neobmedzené personalizované možnosti MyPLAYER v MyCAREER. Zbierajte pôsobivé množstvo legiend a vytvorte si perfektnú zostavu v MyTEAM. Prežite svoje obľúbené obdobia ako generálny riaditeľ alebo komisár v MyNBA. Zažite novú úroveň hry a realistické vizuály so svojimi obľúbenými tímami NBA a WNBA v hre HRAŤ HNEĎ.

Detailné informácie

Garancia doručenia
Garancia doručenia
digitálny kľúč najneskôr do 24 hodín
Darček zdarma
Darček zdarma
K vybraným hrám dostanete darček
Zákaznícky servis
Zákaznícky servis
Sme Vám k dispozícii 24/7

Podrobný popis

Vezmi svoj tím a uži si veľa čistej, autentickej basketbalovej akcie v tvojich obľúbených režimoch NBA 2K, vrátane neobmedzených personalizovaných možností MyPLAYER v MyCAREER. Zbieraj pôsobivú radu legiend a zostáv si dokonalú zostavu v MyTEAM a ešte viac, vrátane nových výziev Mamba Moments.

Hrateľnosť novej úrovne a realistická grafika

Hra rozpoznáva hru, v ktorej súťažíš za svoje obľúbené tímy NBA a WNBA a predvádzaš svoj široký arzenál pohybov. Vďaka prepracovanej vnútornej obrane a ovládaniu driblovacích kombinácií, ktoré prinášajú väčšiu odmenu za šikovnosť a efektivitu, si v NBA 2K24 užiješ čistú, autentickú akciu s aktuálnymi súpiskami a historickými tímami, ktoré ti hru ešte viac priblížia.

Mamba Moments

Nasmeruj svoju vnútornú mambu a zopakuj si Kobeho najdominantnejšie a najúchvatnejšie výkony, ktoré predviedol počas svojho vzostupu k svetovej superhviezde. Vráť sa k jeho triumfom zo začiatku kariéry, keď bol ešte mladým fenoménom, a prejdi si jeho cestu od elitného strelca k jednému z najlepších hráčov všetkých čias.

Prevezmi kontrolu nad svojím odkazom v MyCAREER

Začni ako generačný talent a na svojej ceste za veľkosťou a šampionátmi sa dostaň až do Siene slávy. ~000003 ~ ver svoje zručnosti pri nonstop hre a preskúmaj pri tom úplne nové mesto, alebo zintenzívni svoju hru so svojím MyPLAYERom v malebnom susedstve plnom úloh, ktoré ťa dovedú až na vrchol.

Spravuj svoj MyTEAM

Vytváraj, zbieraj a zostavuj súpisky a vyzvi svet na súboj so svojou najlepšou štartovou päťkou. Zaži nekonečné hodiny prispôsobovania, pri ktorom si môžeš vyberať z minulých aj súčasných hráčov, vrátane dnešných hviezd All-Stars aj legiend palubovky. Súťaž v niekoľkých režimoch a vyskúšaj si svoje zručnosti v tomto prepracovanom režime zbierania kariet.

Dodatočné parametre

Kategória: Počítačové hry (PC)
Dátum: 08.09.2023
Vývojár: Visual Concepts
Jazyk: English
Online: Steam
Platforma: PC
Vydavateľ: 2K
Región: Europe
Typ distribúcie: Elektronická licencia

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: