PGA TOUR 2K23

Kód: PC0060
Neohodnotené
364 Kč 364 Kč / 1 ks
Skladom (elektronická distribúcia) (>5 ks)
Možnosti doručenia

Predveď sa na PGA TOUR a staň sa budúcim šampiónom FedExCupu. Súper proti ostatným profesionálom na TOUR. Prvýkrát si môžeš zahrať za mužských i ženských profesionálov, vrátane Tigera Woodsa, a to online aj lokálne! Vyber si medzi novým systémom švihu, ktorý využíva 3 kliknutia, a tradičnou analógovou páčkou švihu. Využiť môžeš aj tutoriály v reálnom čase, tipy, odporúčania striel, systém TrueShot a Lie Management.

Detailné informácie

Garancia doručenia
Garancia doručenia
digitálny kľúč najneskôr do 24 hodín
Darček zdarma
Darček zdarma
K vybraným hrám dostanete darček
Zákaznícky servis
Zákaznícky servis
Sme Vám k dispozícii 24/7

Podrobný popis

Prvýkrát si môžeš zahrať za mužských i ženských profesionálov, vrátane Tigera Woodsa, a to online aj lokálne! V PGA 2K23 nájdeš celý rad licencovaných ihrísk, vrátane East Lake Golf Club, Golf Club, St. George's Golf a Country Club, TPC Scottsdale a TPC Sawgrass, a tým to nekončí.

Ponor sa do Topgolfu, nech si kdekoľvek, sólo, alebo so svojou partiou. Hrať môžu 1–4 hráči, a to lokálne aj online – baviť to bude ležérnych aj ostrieľaných hráčov golfu.

Staň sa vedúcim svojho klubu v režime Online Societies. Približ hru obrazu svojmu organizáciou turnajov a kompletných sezón. Stanov pravidlá pre vstup, požiadavky, hendikepy a možnosti udalostí.

VYTVÁRAJ SI VLASTNÉ VYSNENÉ IHRISKO

Navrhni si farway svojich snov s pomocou jedného z najlepších nástrojov na tvorbu ihrísk trhu, ktorý obsahuje tisíce prispôsobiteľných objektov. Vďaka podpore naprieč platformami sa o svoje výtvory dokonca môžeš pochváliť s ostatnými a zahrať si na nich online aj lokálne.

POSUŇ SA O ÚROVEŇ VÝŠ V REŽIME MyPLAYER

Nové zručnosti a archetypy plus licencované vybavenie a oblečenie od popredných značiek, ako je adidas, Callaway, Titleist, Malbon a ďalšie, v ktorých na ihrisku vyniknete.

ONLINE A LOKÁLNA MULTIPLAYERA

Stretni sa s priateľmi miestne aj online, vrátane režimov Alt-Shot, Stroke Play, Skins a 4-Player Scramble. Navyše je späť vzrušujúci multiplayer režim Divot Derby, aby si si užil virtuálnu golfovú párty fungujúcu na princípe postupného vyraďovania.

Dodatočné parametre

Kategória: Počítačové hry (PC)
Dátum: 13.10.2022
Vývojár: HB Studios Multimedia Ltd.
Jazyk: English, French, German, Italian, Spanish
Online: Steam
Platforma: Capcom
Vydavateľ: 2K
Región: Europe
Typ distribúcie: Elektronická licencia

PGA TOUR 2K23

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: