Redfall

Kód: PC0042
Neohodnotené
369 Kč 369 Kč / 1 ks
Skladom (elektronická distribúcia) (5 ks)
Možnosti doručenia

Redfall je kooperačná FPS v otvorenom svete od Arkane Austin, oceňovaného tímu za Prey a Dishonored. Malebné ostrovné mesto Redfall v Massachusetts je obliehané légiou upírov, ktorí zablokovali slnko a odrezali ostrov od okolitého sveta. Daj dohromady tím, alebo sa prebojuj cez hordu upírov sám a preži!

Detailné informácie

Garancia doručenia
Garancia doručenia
digitálny kľúč najneskôr do 24 hodín
Darček zdarma
Darček zdarma
K vybraným hrám dostanete darček
Zákaznícky servis
Zákaznícky servis
Sme Vám k dispozícii 24/7

Podrobný popis

Bite Back Upgrade neobsahuje hru Redfall. Iba exkluzívny steelbook a digitálny dodatočný obsah do hry. Redfall je FPS s otvoreným svetom pre jedného hráča aj kooperáciu od Arkane Austin, cenami ovenčeného tímu, ktorý stojí za hrami Prey a Dishonored. Redfall pokračuje v odkaze starostlivo tvorených svetov a podmanivých simulátorov štúdia Arkane a prináša príbehovú akčnú strieľačku s charakteristickou hrateľnosťou.

Odhal pravdu a získaj späť Redfall

Ostrovné mestečko Redfall v štáte Massachusetts obliehalo légie upírov, ktorí zablokovali slnko a odrezali obyvateľov od okolitého sveta. Preskúmaj otvorený svet, ponár sa do prepracovanej príbehovej kampane a odhaľ záhadu, ktorá stojí za príchodom upírov. Spoj sa s hŕstkou preživších proti tvorom, ktoré hrozia, že celé mesto vysajú do poslednej kvapky krvi.

Zabíjaj sám alebo spoločne

Redfall dokonale kombinuje možnosti hry pre jedného i viacerých hráčov a umožňuje hráčom vydať sa do temnoty osamote alebo v kooperatívnej hre až pre štyroch hráčov. Spoluhráči môžu vyskúšať rozdielnu výstroj a pomocou kombinácie svojich schopností hľadať kreatívne riešenie upírie apokalypsy. Čaká ťa hľadanie arzenálu špeciálnych zbraní a upravovanie postavy pomocou jedinečných vylepšení a zručností podľa svojho herného štýlu, či už dávaš prednosť divokým prestrelkám, plazivému postupu, alebo čomukoľvek medzi tým.

Nekonvenční hrdinovia proti stvoreniam noci

Upíri z Redfallu, stvorení dôsledkom nepodarených vedeckých experimentov, sú obdarení mimoriadnymi schopnosťami a pre teba aj tvoj tím budú predstavovať skutočnú kreatívnu výzvu. Vyber si z tímu rozmanitých hrdinov - z ktorých každý má vlastné schopnosti špecifické pre danú postavu - a postáv sa légii upírov s celým húfom manické stúpencov.

  • DEVINDER CROUSLEY: Kryptozoológ a ambiciózny vynálezca. Je vyzbrojený zbraňami vlastnej výroby a vydáva sa na misii, ktorá má osvedčiť jeho kvality.
  • LAYLA ELLISON: Študentka biomedicínskeho inžinierstva, ktorá sa dobrovoľne prihlásila na test liekov, kde sa niečo škaredo zvrtlo a ju to obdarilo veľmi silnými telekinetickými schopnosťami.
  • REMI DE LA ROSA: Brilantná bojová technička, ktorá strávila život na fronte. S pomocou svojho robota Bribóna je odhodlaná pomôcť zachrániť preživších z Redfallu.
  • JACOB BOYER: Bývalý vojenský ostrostrelec, ktorý je dnes súkromným kontraktorom. Po podivných udalostiach v Redfalle získal Jacob podivné upírie oko a prízračného krkavca, ktorý je mu vždy nablízku.

 

Otvorený svet Redfallu

Redfall je nefalšovaným zážitkom presne podľa tradícií štúdia Arkane - nechýba bohatý svet, v ktorom sa miešajú známe s neobyčajným. Otvorený svet Redfallu je dielom majstrovských dizajnérov úrovní, ktorí stoja za vesmírnou stanicou Talos I z hry Prey a mestom Dunwall z hry Dishonored. Pri ceste za odhalením mnohých tajomstiev Redfallu sa budete prebíjať cez základne kultistov či paranormálne priestory – od kedysi rušného centra mesta cez strašidelný les až po zdevastovanú pobrežnú promenádu a ďalšie miesta.

Dodatočné parametre

Kategória: Počítačové hry (PC)
Dátum: 02.05.2023
Vývojár: Arkane Austin
Jazyk: English, French, German, Italian, Spanish
Online: Steam
Platforma: PC
Vydavateľ: Bethesda Softworks
Región: Global
Typ distribúcie: Elektronická licencia

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: