Resident Evil 4 Gold Edition

Kód: PC0196
Neohodnotené
995 Kč 995 Kč / 1 ks
Skladom (elektronická distribúcia) (5 ks)
Možnosti doručenia

Resident Evil 4 je remake pôvodného Resident Evil 4 z roku 2005. Resident Evil 4 zachováva podstatu pôvodnej hry a zároveň predstavuje modernizovanú hrateľnosť, prepracovaný príbeh a naživo detailnú grafiku, aby sa z tejto najnovšej survival hororovej hry, kde sa život a smrť, teror a katarzia prelínajú.

Detailné informácie

Garancia doručenia
Garancia doručenia
digitálny kľúč najneskôr do 24 hodín
Darček zdarma
Darček zdarma
K vybraným hrám dostanete darček
Zákaznícky servis
Zákaznícky servis
Sme Vám k dispozícii 24/7

Podrobný popis

Prežitie je len začiatok!

V hre Resident Evil 4 sa agent menom Leon S. Kennedy púšťa do vyšetrovania únosu prezidentovej dcéry, ktorý má na svedomí mysteriózny kult známy ako Los Illuminados. Leona zavedie jeho pátranie na vidiecku dedinu v Európe, kde sa stretne s hrôzami, o ktorých sa mu ani v najhorších nočných morách nesnívalo, a ktorým sa musí postaviť, aby zistil, kto alebo čo za tým všetkým stojí.

 

Známy príbeh

Od biologickej katastrofy v Raccoon City uplynulo 6 rokov. Leon S. Kennedy, jeden z preživších incidentu, bol naverbovaný ako agent podriadený priamo prezidentovi Spojených štátov. So skúsenosťami z mnohých misií na chrbte je Leon poslaný zachrániť prezidentovu unesenú dcéru. Vystopuje ju do odľahlej európskej dediny, kde je s dedinčanmi niečo strašne zle. A na tomto príbehu o odvážnej záchrane a vyčerpávajúcej hrôze sa dvíha opona.

Vylepšená hrateľnosť

Pohľad kamery je pohľad tretej osoby, ako si pamätáš z pôvodného Resident Evil 4. S aktualizovanou grafikou je pocit izolácie a desivosti z pôvodnej hry ešte umocnený. A ovládanie bolo vylepšené na moderný štandard, ktorý zvyšuje intenzitu hrania.

Dodatočné parametre

Kategória: Počítačové hry (PC)
Dátum: 24.03.2023
Vývojár: CAPCOM CO., LTD
Jazyk: English
Online: Steam
Platforma: PC
Vydavateľ: CAPCOM CO., LTD
Región: Europe
Typ distribúcie: Elektronická licencia

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: