Returnal

Kód: PC0170
Neohodnotené
850 Kč 850 Kč / 1 ks
Skladom (elektronická distribúcia) (3 ks)
Možnosti doručenia

Počas neúnavnej hry Returnal s roguelike prvkami objavíš, že okrem planét sa s každým novým cyklom menia predmety, ktoré máš k dispozícii. Každá nová slučka ťa konfrontuje s novými kombináciami, ktoré ťa postavia na hranici tvojich možností. Úplne nové súboje navyše preveria aj tvoje schopnosti strategického uvažovania.

Detailné informácie

Garancia doručenia
Garancia doručenia
digitálny kľúč najneskôr do 24 hodín
Darček zdarma
Darček zdarma
K vybraným hrám dostanete darček
Zákaznícky servis
Zákaznícky servis
Sme Vám k dispozícii 24/7

Podrobný popis

Po núdzovom pristátí v tomto formujúcom sa svete sa musí Selene vydať na cestu za slobodou cez nehostinnú krajinu prastarej civilizácie. V úplnej izolácii a osamote musia zuby nechty bojovať o prežitie. Znova a znova sa jej to nedarí - a tak je nútená s každou svojou smrťou svoj boj opakovať.

Meniaca sa planéta

Počas neúnavnej hry s roguelike prvkami objavíš, že okrem planéty sa s každým novým cyklom menia aj predmety, ktoré máš k dispozícii. Každá nová slučka ťa konfrontuje s novými kombináciami, ktoré ťa postavia na hranici tvojich možností, aj novými súbojmi, ktoré preveria tvoje schopnosti strategického uvažovania.

Temne úchvatný svet

Temná krása rozpadajúceho sa sveta všade okolo teba je nabitá výbušnými prekvapeniami a oživená strhujúcimi vizuálnymi efektmi. Od riskantných prestreliek s guľkami lietajúcimi všade naokolo cez hrozivé zvraty po prieskum neúprosných prostredí. Čaká ťa dobrodružstvo plné preskúmavania, objavovania i súbojov, počas ktorého narazíš na tajomstvo na každom kroku.

Hraj znova a aznova

Navrhnuté pre extrémnu znovuhrateľnosť: procedurálny svet hry Returnal ťa zakaždým prinúti zmiesť prach porážky z tváre as každým ďalším znovuzrodením sa vrhnúť do neustále sa meniacich výziev.

Herný obsah:

  • Náruživý boj - Bojuj o prežitie v roguelike strieľačke z pohľadu tretej osoby. Postav sa bezcitným nepriateľom vo výbušnom boji plnom svištiacich guliek.
  • Strhujúci prieskum - S vybavením a prostriedkami hospodár s rozmyslom – s každou smrťou začneš znova od začiatku. Zbieraj cudzozemské technológie a zaisti si do budúcich cyklov lepšie schopnosti.
  • Chytľavý príbeh - Spojuj čriepky Seleniných spomienok a pomôž jej s hľadaním odpovedí. Vytvor si osobné puto s celou planétou, ktorej povrch sa počas tvojho skúmania neustále vyvíja a mení.
  • Extrémna znovuhrateľnosť: Procedurálny svet hry Returnal ťa zakaždým prinúti zmiesť prach porážky z tváre as každým ďalším znovuzrodením sa vrhnúť do neustále sa meniacich výziev.

Dodatočné parametre

Kategória: Počítačové hry (PC)
Dátum: 15.02.2023
Vývojár: CLIMAX STUDIOS
Jazyk: English, Spanish, France, German, Italian, Poland, Chinese, Denmark, Netherland, Finland, Japanese, Korean, Norway, Brazil, Russia, Spain, Sweden
Online: Steam
Platforma: PC
Vydavateľ: PLAYSTATION STUDIOS
Región: Global
Typ distribúcie: Elektronická licencia

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: