Saints Row

Kód: PC0345
Neohodnotené
97 Kč 97 Kč / 1 ks
Skladom (elektronická distribúcia) (3 ks)
Možnosti doručenia

Ponor sa do epických prestreliek a rýchlych automobilových naháňačiek a preži bláznivé okamihy, ktoré môžete zažiť iba v Saints Row, na pozadí originálneho príbehu, ktorý sleduje pozoruhodný vzostup Svätých k moci. Uži si slobodu a zahraj si celú kampaň s kamarátom vďaka plynulej a neviazanej kooperatívnej hre, kde môžeš posúvať hranice možností svojho gangu a vytvoriť si spoločne vlastné herné zážitky.

Detailné informácie

Garancia doručenia
Garancia doručenia
digitálny kľúč najneskôr do 24 hodín
Darček zdarma
Darček zdarma
K vybraným hrám dostanete darček
Zákaznícky servis
Zákaznícky servis
Sme Vám k dispozícii 24/7

Podrobný popis

Víta ťa Santo Ileso, živé fiktívne mesto v srdci amerického juhozápadu. Vo svete plnom zločinu, kde nemilosrdné frakcie bojujú o moc, sa skupinka mladých priateľov snaží rozbehnúť vlastný zločinecký podnik, dostať sa na vrchol a presláviť sa na vlastnú päsť. Ako budúci Šéf založíš Svätej a vyrazíš do boja proti Los Panteros, Idolom a Marshallom, zatiaľ čo budeš budovať svoje impérium na uliciach Santa Ilesa a súperiť o kontrolu nad mestom. Saints Row je vlastne príbeh o start-upovej firme - akurát že náplňou práce Svätých je zločin.


 

Buď svedkom zrodenia Svätých

Zahraj si strhujúci akčný originálny príbeh plný zločinu, mimoriadnych scén a charakteristických prekvapení pretkaných humorom. Ponor sa do Santa Ilesa, toho doposiaľ najväčšieho a najlepšieho ihriska v sérii Saints Row, ktoré sa rozkladá v deviatich jedinečných štvrtiach, ktoré obklopuje rozsiahla a veľkolepá krása Juhozápadnej púšte.

Vybuduj svoje zločinecké impérium

Zaber mesto jeden blok po druhom, veď vojnu proti nepriateľským frakciám a upevni svoju moc v uliciach vďaka dômyselným zločineckým podnikom. Vytvor si Šéfa svojich snov vďaka najrozsiahlejším možnostiam úprav, ktoré bolo kedy v tejto sérii vidieť, a potom svoj vzhľad doplň pomocou neuveriteľných možností pre zbrane a vozidlá.

Bojuj v uliciach aj v oblakoch

Preháňaj sa po mestských a púštnych prostrediach v ktoromkoľvek z dostupných áut, motoriek, lietadiel, vrtuľníkov, VTOLOV, vznášadiel, lietajúcich dosiek či motokár alebo si vezmi lietajúci oblek a lietaj ako vták.Strieľaj z revolverov od boku, uži si srandu s raketometom bez ohľadu na následky alebo likviduj nepriateľov zblízka pomocou ťažkých kontaktných zbraní a brutálnych dorážačiek. Hra prináša širokú škálu známych aj exotických zbraní, ktoré si môžeš prispôsobiť a ktoré ti zaistia smrtiacu zábavu.

Plynulá kooperácia

Uži si všetko, čo ti hra ponúka, s kamarátom, a to kedykoľvek vďaka úplne neviazanej dynamickej kooperácii, kedy sa môžeš kedykoľvek pridať do akcie. Spolupracuj, alebo svojmu parťákovi vyvádzaj úplne nové praktické žartíky. Konieckoncov, kto je tu Šéf?

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: