SAMURAI WARRIORS 5

Kód: PC0153
Neohodnotené
1 200 Kč –41 %
pc0153
1 200 Kč –41 % 698 Kč 698 Kč / 1 ks
Skladom (elektronická distribúcia) (5 ks)
Možnosti doručenia

S týmto titulom bolo prepracované historické obdobie zobrazené v prvom titule série „SAMURAI WARRIORS“ vydanom v roku 2004.
S vizuálmi, ktoré sa do značnej miery vyvinuli od prvých „SAMURAJSKÝCH VOJOVNÍKOV“, ďalšími dôstojníkmi a vylepšenými akciami je zobrazená ešte hlbšia dráma odohrávajúca sa vo bojujúcich štátoch.
So zameraním na životy dôstojníkov Nobunagu Odu a Mitsuhide Akechiho, s cieľom intenzívnejšie a odvážnejšie zobraziť éru bojujúcich štátov od konca Óninskej vojny po incident v Honnōji, je titul začiatkom nového séria, v ktorej boli prepracované príbehy a postavy z tradičných „SAMURAJSKÝCH BOJOVNÍKOV“.

Vlastnosti "SAMURAI WARRIORS 5"

- S dôstojníkmi, ktorých dizajn bol prepracovaný, ako aj s novými dôstojníkmi sa do bitky zapojí celkovo 27 samurajských bojovníkov
- Dôstojníci ako mladý Nobunaga Oda, známy ako „Veľký blázon“ a daimjó Yoshimoto Imagawa, ktorý bol nazývaný „Najväčší lukostrelec v celom Kaido“, sa objavujú s novými dizajnmi, ktoré zodpovedajú prostrediu tohto titulu.
- Do bitky sa zapájajú aj noví dôstojníci ako Toshimitsu Saitō, posluhovač Mitsuhide Akechiho, ako aj Kōga ninja Mitsuki. Spolu 27 Samurajských bojovníkov prepletá svoje osudy, aby vytvorili dramatickú éru bojujúcich štátov.

Garancia doručenia
Garancia doručenia
digitálny kľúč najneskôr do 24 hodín
Darček zdarma
Darček zdarma
K vybraným hrám dostanete darček
Zákaznícky servis
Zákaznícky servis
Sme Vám k dispozícii 24/7

Podrobný popis

Popis produktu nie je dostupný

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: