Skull & Bones

Kód: PC0055
Neohodnotené
767 Kč 767 Kč / 1 ks
Skladom (elektronická distribúcia) (2 ks)
Možnosti doručenia

Vitaj v Zlatej dobe pirátstvo a kapitáni kormidlujú najmocnejšie zbrane na Zemi - vojnové lode. V hre Skull & Bones sa ujmeš úlohy začínajúceho pirátskeho kapitána, ktorý odmietol kráľovu milosti. Teraz nemá čo stratiť a tak nezostáva, než smelo otočiť kormidlo smer Karibský a Indický oceán a splundrovať všetko, čo ti príde do cesty.

Detailné informácie

Garancia doručenia
Garancia doručenia
digitálny kľúč najneskôr do 24 hodín
Darček zdarma
Darček zdarma
K vybraným hrám dostanete darček
Zákaznícky servis
Zákaznícky servis
Sme Vám k dispozícii 24/7

Podrobný popis

Na konci 17. storočia príbehy o legendárnej lúpeži lákali mladých vydedencov z celého sveta. Počas pátrania po nevýslovnom bohatstve vyrážali obyčajní muži a ženy ďaleko od domova. Boli vyzbrojení len pudom sebazáchovy a riskovali všetko kvôli šancu získať nezmerné imanie.

TVOVÁ LOĎ, TVOJ HERNÝ ŠTÝL

Postav si a používaj až 12 rôznych lodí s rôznou rýchlosťou, výdržou a kapacitou. Vrhni sa do frontálneho útoku, alebo sa presne zameraj na slabé miesta nepriateľa. Každá loď má jedinečné perky, ktoré ti umožnia prispôsobiť ju na tvoje účely a ďalej ju upravovať podľa svojho herného štýlu.

BRUTÁLNE NÁMORNÉ SÚBOJE

Zapoj sa do strhujúcich námorných bitiek, kedy budeš riskovať všetko kvôli tej najväčšej odmene. Používaj celý rad silných zbraní, ako sú delá, mažiare, balisty, torpéda a ďalšie, poraz ostatné lode a dobývaj pevnosti. Pomocou kapitánskych nástrojov, ako je ďalekohľad, hľadaj nové príležitosti ako obchodné chodníky či bohaté kupecké lode a odhaľ slabiny nepriateľov.

PEKLO V RAJI

Od vyprahnutých púští na africkom pobreží po bujné tropické ostrovy Východných indických ostrovov – svet hry Skull and Bones je pokladnicou, ktorú musíš preskúmať. Nauč sa využívať vietor vo svoj prospech pomocou úpravy plachiet kvôli zvýšeniu rýchlosti, zatiaľ čo sa budeš snažiť prežiť v nepredvídateľných vodách, v nebezpečných vlnách av smrtiacej divočine.

POVESŤ JE SILA

Zvyšuj svoju neslávnu známosť a vylepšuj si vybavenie. Keď budeš plniť celý rad zákaziek od dodávateľov, miestnych frakcií a zločineckých vládcov sveta, získaš prístup k viacerým zdrojom a príležitostiam na svojej ceste za titulom slávneho piráta.

TVOV SVET, TVOJNÉ PRAVIDLÁ

Plávaj sa po Indickom oceáne na vlastnú päsť, alebo sa spoj až s dvoma priateľmi či hráčmi, ktorých stretneš na mori. Pokiaľ budeš chcieť ďalšiu výzvu, môžeš zapnúť PvP a preveriť svoje schopnosti proti ostatným hráčom.

HERNÝ OBSAH:

  • Staň sa ultimátnym pirátom - Sám si vyber svoju posádku a postáv smrtiace lode.
  • Explozívny multiplayer - Pláv sa na nebezpečné vody a bojuj vo variabilných herných módoch.
  • Dominuj otvorený svet - Vyplávaj do otvoreného sveta, ktorý reaguje na tvoje plundrovanie.
  • Hraj sólo alebo v kooperatívnom režime - Spoj sa s priateľmi a spoločne sa staňte najobávanejšou pirátskou skupinou.

Dodatočné parametre

Kategória: Počítačové hry (PC)
Dátum: 31.12.2023
Vývojár: Ubisoft
Jazyk: English
Online: Uplay
Platforma: PC
Vydavateľ: Ubisoft
Región: Europe
Typ distribúcie: Elektronická licencia

Skull & Bones

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: