Sniper Elite 5

Kód: PC0368
Neohodnotené
328 Kč 328 Kč / 1 ks
Skladom (elektronická distribúcia) (2 ks)
Možnosti doručenia

Sniper Elite 5, najnovšie pokračovanie cenami ovenčenej série, prináša bezkonkurenčné odstreľovanie, intenzívne taktické súboje z pohľadu tretej osoby a vylepšenú röntgenovú kameru. Prebojuj si cestu doposiaľ najrealistickejšími mapami, predstavujúcimi rad skutočných miest zrekonštruovaných s ohromujúcim dôrazom na detail, a využívaj možnosti vylepšeného systému pohybu naprieč mapami, vďaka ktorému z nich budeš môcť preskúmať viac než kedykoľvek predtým.

Detailné informácie

Garancia doručenia
Garancia doručenia
digitálny kľúč najneskôr do 24 hodín
Darček zdarma
Darček zdarma
K vybraným hrám dostanete darček
Zákaznícky servis
Zákaznícky servis
Sme Vám k dispozícii 24/7

Podrobný popis

Francúzsko, 1944. V rámci tajnej operácie amerických rangerov majúcich za cieľ oslabiť Atlantický val pozdĺž bretónskeho pobrežia nadviaže elitný ostrostrelec Karl Fairburne kontakt s francúzskym odbojom. Krátko nato spoločne odhalí tajný nacistický projekt, ktorý by mohol ukončiť vojnu ešte skôr, než Spojenci vôbec vstúpia na európsku pôdu – Operáciu Kraken.


 

Rozsiahla kampaň

Mnoho skutočných miest bolo zrekonštruovaných s pomocou fotogrammetrie s cieľom vytvoriť živé, realistické prostredia. Väčší počet infiltračných a extrakčných bodov, ako aj položiek na zozname cieľov potom umožňuje pristupovať ku každej misii rôznymi spôsobmi. Urob nacistom čiaru cez rozpočet sám alebo spoločne s partnerom vďaka vylepšeným kooperačným mechanizmom umožňujúcim ti zdieľať muníciu aj predmety, rozdávať rozkazy a liečiť sa navzájom.

Pokročilý fyzikálny model zbraní a rozšírené možnosti pohybu

Zíď po lane, skĺzni sa po svahu a šplhaj po rímsach v snahe nájsť ideálne postavenie alebo prekĺznuť okolo ostražitej hliadky. Pri pohľade na cieľ cez puškohľad vezmi do úvahy možnosti, ktoré ti poskytuje aktuálna pažba aj hlaveň vašej zbrane, a pochopiteľne aj gravitáciu, silu vetra a rýchlosť srdcového tepu.

Úpravy vysokého kalibru

Na pracovných stoloch upravuj a vylepšuj takmer akúkoľvek stránku svojich zbraní – meň puškohľady, pažby, hlavne zásobníky a nielen to. Obrovské množstvo možností ponúka nielen pušky, ale aj sekundárne zbrane a pištole. Okrem toho si navyše môžeš vybrať muníciu zodpovedajúcu tvojmu cieľu, od prieraznej až po nesmrtiacu.

Napínavá hra pre viacerých hráčov

Uprav si svoju postavu aj výstroj a získavajte skúsenosti, medaily a stužky v nemilosrdne kompetitívnych bitkách až šestnástich hráčov, ktoré bezo zvyšku otestujú tvoje ostrostrelecké schopnosti. Ak ti vyhovuje skôr kooperácia, spoj sa až s troma ďalšími hráčmi proti vlnám nepriateľov v režime „Prežitie“.

Vylepšená röntgenová kamera

Preslávená röntgenová kamera, realistickejšia a naháňajúca väčšiu hrôzu ako kedykoľvek predtým, sa vracia a verne sprostredkováva skutočnú deštruktívnu silu každého zásahu. Kosti teraz nepredvídateľne odrážajú projektily, ktoré si potom hľadajú vlastnú cestu telami nepriateľov. Röntgenová kamera sa navyše môže aktivovať aj pri streľbe zo samopalov alebo pištolí a ponúknuť tak úchvatný pohľad na niekoľko striel letiacich spoločne v dramatickom spomalenom zábere.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: