Star Wars Jedi: Survivor

Kód: PC0005
Neohodnotené
899 Kč –17 %
pc0005
899 Kč –17 % 742 Kč 742 Kč / 1 ks
Skladom (elektronická distribúcia) (2 ks)
Možnosti doručenia

Star Wars Jedi: Survivor sa odohráva päť rokov po udalostiach Star Wars Jedi: Fallen Order. Cal musí zostať o krok vpred pred neustálym prenasledovaním Impéria, pretože stále pociťuje ťarchu toho, že je jedným z posledných zostávajúcich Jediov v galaxii.

Detailné informácie

Garancia doručenia
Garancia doručenia
digitálny kľúč najneskôr do 24 hodín
Darček zdarma
Darček zdarma
K vybraným hrám dostanete darček
Zákaznícky servis
Zákaznícky servis
Sme Vám k dispozícii 24/7

Podrobný popis

Príbeh Cala Kestise pokračuje v Star Wars Jedi: Survivor, akčno-dobrodružnej hre z pohľadu tretej osoby od štúdia Respawn Entertainment, ktorá vznikla v spolupráci s Lucasfilm Games. Tento príbehový titul pre jedného hráča pokračuje päť rokov po udalostiach v hre Star Wars Jedi: Fallen Order a sleduje Calovu stále zúfalejšiu bitku s tým, ako sa galaxia prepadá do temnoty. Cal, vytlačený Impériom na okraj galaxie, sa ocitne obklopený novými aj známymi hrozbami. Ako jeden z posledných preživších rytierov Jedi je Cal nútený sa v najtemnejších časoch galaxie postaviť na odpor - ale ako ďaleko je ochotný zájsť, aby ochránil seba, svoju posádku a odkaz rádu Jedi?

Pokračuj v Calovej ceste

Cal už nie je padawanom, ale dospel v mocného rytiera Jedi. Jeho križiacka výprava proti Impériu je stále nebezpečnejšia, pretože si so sebou nesie spomienky a očakávania rádu Jedi. Temné časy sa blížia – s novými aj známymi nepriateľmi, ktorí ho obklopujú, sa Cal bude musieť rozhodnúť, ako ďaleko je ochotný zájsť, aby zachránil svojich najbližších.

Prekroč rámec svojho tréningu

Filmový bojový systém sa vracia s ďalšími schopnosťami Sily a novými štýlmi boja so svetelnými mečmi. Kreatívne využi všetky tieto schopnosti a zbrane, aby si sa strategicky postavil rozšírenému počtu nepriateľov, odhadol ich prednosti a slabiny a zároveň múdro využil svoj výcvik na prekonanie protivníkov a vyriešenie záhad, ktoré ti stoja v ceste.

Preskúmaj nespútanú galaxiu

Objavuj nové planéty a známe pohraničné územia v galaxii Star Wars s jedinečnými biomami, výzvami a nepriateľmi. Osvoj si nové zručnosti, vybavenie a schopnosti, ktoré rozšíria spôsoby tvojho prieskumu, boja a putovania. Vďaka rozsiahlejším oblastiam na preskúmanie a ďalším možnostiam objavovania mimo vyšliapané cesty čakajú na hráčov, ktorí sa vydajú za dobrodružstvom, skryté odmeny.

Dodatočné parametre

Kategória: Počítačové hry (PC)
Dátum:: 28.04.2023
Developer:: Respawn Entertainment
Jazyk:: English, French, German, Italian, Spanish
Online:: EA app
Platforma:: PC
Publisher:: Electronic Arts
Región:: Global
Typ distribúcie: Elektronická licencia

Star Wars Jedi: Survivor

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: